Minecraft Vanilla server açmak

İşletim sistemi
Windows 10

eskrate

Hectopat
Hayatımda hiç server açmadım ve bu konuda hiç bilgim yok. Türkiye'de hangi host sitesi en iyi desteği sağlıyor bilen arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim. Yaklaşık 10 kişiyiz (maks 10 kişi oluyoruz aktif 5 6 kişi). E5-2697V2 işlemcili 2 GB bir server 1.16.3 sürümünde vanilla için yeterli midir? Şimdiden ilgilenen kişilere teşekkür ediyorum.

Söylediğiniz sistem vanilla 1.16.3de ucu ucuna yetebilir diye düşünüyorum ancak pluginli zorlar.
Önerdiğim ve daha önceden çalıştığım hostingler.

Söylediğiniz sistem vanilla 1.16.3de ucu ucuna yetebilir diye düşünüyorum ancak pluginli zorlar.
Önerdiğim ve daha önceden çalıştığım hostingler.
Batihost'u araştırırken gördüm fakat sitesine giriş yapamıyorum site açılınca ona bir bakmak istiyorum. Lagsız oynamak için min. işlemci ne olmalı acaba?

Batihost'u araştırırken gördüm fakat sitesine giriş yapamıyorum site açılınca ona bir bakmak istiyorum. Lagsız oynamak için min. İşlemci ne olmalı acaba?

İşlemci konusunda bir şey diyemiyeceğim yanlış bilgilendirme yapmak istemiyorum.
Ancak önerdiğim hostingler size gayet yeterli olacaktır.

Kendi sistemimde 1.16.3 sürümünde server açmak mümkün mü? Oyunu korsan oynuyoruz eskiden Hamachi ile açılabiliyordu şu an bir bilgim yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehber işinizi görebilir. Server Properties dosyasından Online mode seçeneğini false yaparsanız korsan oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı