Minecraft vs Minecraft Premium

Tunahan Cesur

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Orijinal Minecraft almak istiyorum ancak Minecraft Premium diye bir şey gördüm. Minecraft'ın Java ve Windows 10 olmak üzere 2 çeşidi var diye biliyodum. Minecraft Premium ne oluyor? Şimdiden teşekkürler.

Premium demek, orjnal yani sitesinden alınmış hesap demek. Bunun ile orjinal ve çok eğlenceli serverlere girebilirsin, görünümünü özelleştirebilirsin vb. Almak istersen sitesinden alma, sadece minecraft premium hesap satan siteler var oralardan al.

Artı -3 Eksi
Premium demek, orjnal yani sitesinden alınmış hesap demek. Bunun ile orjinal ve çok eğlenceli serverlere girebilirsin, görünümünü özelleştirebilirsin vb. Almak istersen sitesinden alma, sadece minecraft premium hesap satan siteler var oralardan al.
O siteler dolandırıcı hırsızlar kardeşim aldığın hesap şansa gidebilir.

Java Edition Minecraft'ın son birkaç versiyonuna verilen özel bir isim. Ayrı bir oyun gibi değil. Windows 10 Edition ise Microsoft Mağazasında satılıyor ve daha çok Pocket Edition gibi. Ben Premium aldığımda Windows 10 Edition keyi de verilmişti, hala öyledir diye düşünüyorum. Windows 10 Edition'u ayrı almak istersen daha ucuza (~25₺) geliyor ancak tam olarak Java Edition ile aynı değil.
Orada satılan hesapların hepsi çalıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı