Minecraft Windows 10 Edition PE vs Java Edition

Java PVP, sol el ve daha bir çok mekanikte bedrocktan daha iyi, bilgisayarın kötüyse bedrock'ı tercih edebilirsin optimizasyonu daha iyi. Ve crossplay RTX gibi özellikler bulunduruyor. Son zamanlarda bedrock'a java'dan daha fazla önem vermeye başladılar haberin olsun.

Evet dostum suyun sınırsız olması ve aşağı doğru sonsuza kadar akması çok gerçekçi. Ve Golem'lerin düşüp hiçbir hasar almaması. Ya da Golemler bize vururken köylüler yanımızda bile olsa hasar almamaları.

Ne dediğinin farkında mısın? :D Minecraft'ta yıllardı sınırsız su var. Sadece Java ve Bedrock arasında hassasiyet gibi farklar var. Bir denesen anlarsın. Bedrock'ta sağ elimiz çok cıvık gibi hareket ediyor. Fazla ayar yok. Chunklar sınırlı. Bilgisayarın kötüyse E'ye bastığın zaman bile geç gelir ama Java'da öyle değil.

Ne dediğinin farkında mısın? :D Minecraft'ta yıllardı sınırsız su var. Sadece Java ve Bedrock arasında hassasiyet gibi farklar var. Bir denesen anlarsın. Bedrock'ta sağ elimiz çok cıvık gibi hareket ediyor. Fazla ayar yok. Chunklar sınırlı. Bilgisayarın kötüyse E'ye bastığın zaman bile geç gelir ama Java'da öyle değil.
Biliyorum. Espri yaptım zaten. Bedrock rezalet bir sürüm oynanış açısından. Her şey çok ağır. Envanteri kapatıp açamıyorum bile.

Geri
Yukarı