Minecraft X Launcher virüs değildir

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 11B
Ya benim derdim neredeyse 350 bin kişiyi kandırması ve hala devam etmesi. Bu belki daha kim bilir hangi videosunda yanlış bilgi verdi.
Evet.Başka araştırma videolarıda yanlış zaten.Örneğin ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında bu olay öyle değilmiş bu bir şehir efsanesi filan değil film stüdyosu reklamı gibi bir şeymiş hatta başka bir konuda bana bunu @Buğra S bana anlatmıştı.. Ve hala topluluk kısmında Yuukrp'in paylaştığı gönderinin yorumlarında ve ana videonun yorumlarında hala Yuukrp 'e inanıp Yuukrp'in görüşlerini savunan kitle var.Ama biz ne kadar uğraşsakta bir youtuber veya herhangi bir ünvanımız olmadığı için çoğu kişi bize inanmaz.Örnek Yuukrp'a inananlar;
Screenshot_7.png

Kırmızı kareyle gösterdiğim yorumda adam bildiğin Yuukrp'e (hAYAtImıZı kUrtArdın Ab) diyor ciddi ciddi.Neyse,umarım Yuukrp hatasını anlar.

Evet.Başka araştırma videolarıda yanlış zaten.Örneğin ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında bu olay öyle değilmiş bu bir şehir efsanesi filan değil film stüdyosu reklamı gibi bir şeymiş hatta başka bir konuda bana bunu @Buğra S bana anlatmıştı.. Ve hala topluluk kısmında Yuukrp'in paylaştığı gönderinin yorumlarında ve ana videonun yorumlarında hala Yuukrp 'e inanıp Yuukrp'in görüşlerini savunan kitle var.Ama biz ne kadar uğraşsakta bir youtuber veya herhangi bir ünvanımız olmadığı için çoğu kişi bize inanmaz.Örnek Yuukrp'a inananlar; Eki Görüntüle 1641995
Kırmızı kareyle gösterdiğim yorumda adam bildiğin Yuukrp'e (hAYAtImıZı kUrtArdın Ab) diyor ciddi ciddi.Neyse,umarım Yuukrp hatasını anlar.
En azından videoda yorumumu gören bir kişinin kafasındaki soru işaretini giderdim. Yorumum umarım görülür.

İnsanların Google'da araştırma yaparken daha rahat bilgiye sahip olması için böyle bir şey yapıyorum.
Bazı kişilere inanıp oyun zevki mahvolan oyuncular, bu Launcher kesinlikle bir virüs değildir. Size şöyle açıklayalım. Bu konuyu dikatle incelerseniz bazı Technopat kullanıcıları Java'ların Windows ve Linux için hash değerlerini karşılarştırıyorlar ve şaşırmıyoruz ki bu değerler aynı. Bu da şu demek, oracla sitesinde ki Java ile Launcher'ın sözde kendi sitesinden indirdiği Java aynı. Reddit'de paylaşılan çoğu şeyde büyük ihtimal bir kolpadan ibaret. Bunlara fazla kanmayın açın oynayın oyununuzu. İyi Sosyaller🤗

Hocam spyware diyorlar zaten ki Launcher'ı data satmakla suçluyorlar. E zaten hangi şirket bunu yapmıyor ki?

Son düzenleme:
Haklısınız hatta bu whattsapa bilene geliyordu ama tepki gördüğü için gelmedin.

@Buğra S hocam şu yuukrpnin son videoyuda inceler misiniz size zahmet?
İnceledik, çöp. Diğer konuda yeterince yazılıp çizildi.
İyi hatırlattın bu konuyu da takipten çıkayım.

Hocam şimdi izledim videoyuda. Diyecek birşey yok. Video sonunda kendini acındırma şekli ayrı birşey. Birde neymiş bilgisayar verilerine erişiyormuş. Bunu orjinal minecraft bile yapıyor hatta ayar kısmında hangi verilerimize erişitiğini gösteren bir kısım bile var. Millet cidden kafayı yemiş, hâlâ bu adamı savunuyorlar cidden yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı