Minecraft X-ray dosyasından virüs bulaşmış mıdır?

Giyter

Zeptopat
Daha fazla  
Dün 9 Minecraft'tan X ray indirmek istedim (tek kişilik serverde kullanacağım hile degil) sunucu 1'den indir dedim, başka bir yere attı 3 kere indire bastim indirmeyince ama bir şey inmedi yani Google'da indirme gözükmedi, indirilenler dosyası da temiz Kaspersky ile 3 kere tam tarattım temiz dedi virüs bulaşmış mıdır? Yardım edin gece uyuyamıyorum stresten.

Dün 9 Minecraft'tan X ray indirmek istedim (tek kişilik serverde kullanacağım hile degil) sunucu 1'den indir dedim, başka bir yere attı 3 kere indire bastim indirmeyince ama bir şey inmedi yani Google'da indirme gözükmedi, indirilenler dosyası da temiz Kaspersky ile 3 kere tam tarattım temiz dedi virüs bulaşmış mıdır? Yardım edin gece uyuyamıyorum stresten.

Eğer ki Kaspersky yok dediyse yoktur.

X-ray kullanmayın.

Güvensiz siteden indirdiyseniz bulaşabilir ama kendisi indirmediyse sıkıntı yoktur.

Hocam indirme çıkmadı Google'da ama Kaspersky falan engelledi desem engellenme bildirimi de gelmedi indirdi mi bilmiyorum indirdiyse nerede çıkar

Bir dosyayı indirip çalıştırmadıysanız problem çıkmaz. İçiniz rahat etmiyorsa modemi kapatıp açabilirsiniz.

Hocam telefon internetine bağlı ayrıca indirdiginden emin değilim indirme çıkmadı Google'da

Bir dosyayı indirip çalıştırmadıysanız problem çıkmaz. İçiniz rahat etmiyorsa modemi kapatıp açabilirsiniz.

Hocam telefon internetine bağlı ayrıca indirdiginden emin değilim indirme çıkmadı Google'da
Eğer ki Kaspersky yok dediyse yoktur.
Emin misiniz hocam

İndirdiğin dosya zaten bilgisayarında olsaydı Kaspersky çoktan bulmuştu. Kaspersky'dan tam tarama yapın.
3 kere yaptım temiz dedi

Yeni konular

Geri
Yukarı