Minecraft yüklemek için Java istiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Cellat87

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Kardeşim Minecraft oynamak istiyor. Ben de onun bilgisayarına kurmak istedim lakin sürekli Java istiyor. Bütün Java sürümlerini kurup denedim lakin bir türlü olmuyor. Kendi bilgisayarimda ilk yüklemede çalıştı sorunsuz lakin onun bilgisayarına kurulmuyor sizce ne yapmam lazım düzelmesi için?

Merhaba arkadaşlar. Kardeşim Minecraft oynamak istiyor. Bende onun bilgisayarına kurmak istedim lakin sürekli Java istiyor. Bütün Java sürümlerini kurup denedim lakin bir türlü olmuyor. Kendi bilgisayarimda ilk yüklemede çalıştı sorunsuz lakin onun bilgisayarına kurulmuyor sizce ne yapmam lazım düzelmesi için?
Korsan oyun büyük ihtimal. Ondan olabilir mi ?

Kurmak isteğiniz sistem ve işletim sistemi nedir?

Merhaba arkadaşlar. Kardeşim Minecraft oynamak istiyor. Ben de onun bilgisayarına kurmak istedim lakin sürekli Java istiyor. Bütün Java sürümlerini kurup denedim lakin bir türlü olmuyor. Kendi bilgisayarimda ilk yüklemede çalıştı sorunsuz lakin onun bilgisayarına kurulmuyor sizce ne yapmam lazım düzelmesi için?

Korsan ise hangi Launcher ile giriyorsun ve Java'nın yolu belirtmemiş olabilirsin ona bir bak.

Geri
Yukarı