Çözüldü Minecraft yüklenmiyor "0xUnknownAppInstall"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ilk önce Minecraft Launcher'ı açamamaya başladım. sildim ama geri yüklemiyor bu sefer. Her platformdan indirmeyi denedim ama nafile.

ss1.png
ss2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yaklaşık 1 - 1.5 saat Xbox ve Windows müşteri hizmetleriyle konuştum sorunum çözülmedi. Sorunu kendim çözmeye çalıştım. Minecraft.net'ten Launcher'ı indirdim. Daha sonra couldn't Launcher Core from hatası aldım. Müşteri hizmetleri çözemedi ama çok uğraştılar.
C:\Users\Kullanıcı AdI\AppData\Local\Packages
Üstteki yolda bulunan "Microsoft. 4297127D64ec6_8wekyb3D8bbwe" adlı klasörü sildim Minecraft'ı açmaya çalıştım ufak bir Update yaptı ve sorun çözüldü.
Uygulamalarım kısmından minrcraft Launcher'ı kaldırmayı deneyebilirsiniz sonra tekrar indirebilirsiniz (dünyalarınızı ömodları vb. şeyleri yedeklemenizi öneririm)

Hocam Minecraft Launcher'in Windows 10 versiyonunu değil de. Windows 7,8 versiyonunu indirmeyi deneyebilir misiniz? Eğer sorun düzelmezse tek çare Google'dan veya Answers Microsoft'tan deli gibi bu sorunu araştırmak kalır.

Son düzenleme:
Hocam Minecraft Launcher'in Windows 10 versiyonunu değil de. Windows 7,8 versiyonunu indirmeyi deneyebilir misiniz? Eğer sorun düzelmezse tek çare Google'dan veya answers Microsoft'tan deli gibi bu sorunu araştırmak kalır.

Dediğiniz Launcher'dan oldu. Xbox yardım'a yazdım oradan sorunu halledene kadar işimi görecektir teşekkürler.

Yaklaşık 1 - 1.5 saat Xbox ve Windows müşteri hizmetleriyle konuştum sorunum çözülmedi. Sorunu kendim çözmeye çalıştım. Minecraft.net'ten Launcher'ı indirdim. Daha sonra couldn't Launcher Core from hatası aldım. Müşteri hizmetleri çözemedi ama çok uğraştılar.
C:\Users\Kullanıcı AdI\AppData\Local\Packages
Üstteki yolda bulunan "Microsoft. 4297127D64ec6_8wekyb3D8bbwe" adlı klasörü sildim Minecraft'ı açmaya çalıştım ufak bir Update yaptı ve sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı