Çözüldü Minecraft Forge yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖylesineBiri01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Minecraft 1.16.5'i yükledim sonra release olarak oyuna girdim sonra çıktım Forge yüklemek istedimde yüklenmiyor missing Launcher profile hatası veriyor her şeyi denedim format atmayı denedim Java'yı kendim yüklemeyi denedim tüm driverları güncelledim düzelmiyor.

Not: Release 1.16.5 girdimde modded olarak gözüküyor.
image.png

Ekran görüntüsü 2023-08-09 134330.png

image (1).png

Merhaba arkadaşlar ben Minecraft 1.16.5'i yükledim sonra release olarak oyuna girdim sonra çıktım Forge yüklemek istedimde yüklenmiyor missing Launcher profile hatası veriyor her şeyi denedim format atmayı denedim Java'yı kendim yüklemeyi denedim tüm driverları güncelledim düzelmiyor.

Eki Görüntüle 1895725
Eki Görüntüle 1895726
Eki Görüntüle 1895727
launcher_profile.json dosyası olması lazım. Bendede aynı hatayı vermişti.

Eki Görüntüle 1895725
Eki Görüntüle 1895726
Eki Görüntüle 1895727
Sürüm seçme yerinde Forge 1.16.5 yazması gerekiyor o sürüme girmeyi denermisiniz, oyun korsan mı? korsansa zaten genel olarak her sürümde sol altta modlanmış yazar

Hocam oranın ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Farklı isimde benzer bir şey varsa (profile yazan) onun adını değiştirin.
Ekran görüntüsü 2023-08-09 135046.png

Sürüm seçme yerinde Forge 1.16.5 yazması gerekiyor o sürüme girmeyi dener misiniz, oyun korsan mı? Korsansa zaten genel olarak her sürümde sol altta modlanmış yazar.

Malum Launcher.

Yeni konular

Geri
Yukarı