Minecraft'a 235TL değer mi?

Şu sıralar YouTube önerilenlerimde sürekli Minecraft videoları çıkıyor. Her izleyişimde de aşırı şekilde oynayasım geliyor. 235 TL gerçekten büyük bir fiyat. Euro da şu an aşırı yüksek. Biriktirmeye değer mi?
Değmez diyorum aslında ben onu 5tl yken falan aldığım için fiyatını bilmiyordum fakat şimdi öğrenince bayağı pahalı geldi bence onu satın almak yerine 10 veya 5 TL ye satılan hesapları almak daha mantıklı fazla pahalı💲💲
Neden Java sürümünü alıyorlar bilmiyorum. Nedenini bilen var mı?

Java sürümünde sol ele istediğiniz eşyayı alabiliyorsunuz ve normal Minecraft'dan daha iyi bedwars gibi oyunlarda. Bilgisayardan Java daha kolay...

Şu sıralar YouTube önerilenlerimde sürekli Minecraft videoları çıkıyor. Her izleyişimde de aşırı şekilde oynayasım geliyor. 235 TL gerçekten büyük bir fiyat. Euro da şu an aşırı yüksek. Biriktirmeye değer mi?

Niye Java alıyorsun ya da 15 liraya hesap satılıyor demiş, ben açıklıyayım. 15 liralık hesaplar çalıntı ya da bazı serverlerden banlı hesaplar şifreleri de zaten sağda solda geziyor, r tekrar çalınma ya da kapatılma ihtimali yüksek. İkincisi neden Java? Çünkü Bedrock Edition'ın saymakla bitmez eksisi var en basiti oyun mekanikleri iğrenç. Biz kardeşimle beraber para biriktirerek aldık o zaman 180 liraydı yani alabiliyorsan al alamıyorsan da Bedrock Edition'ya da 10-15 liralık hesap alma. Sorunun cevabı değer.

Yapımcının eski bir sözü geldi aklıma oyunumu gerekirse korsan oyna ama yine de oyna diyordu oyun yapımcısı izin veriyorsa bence korsan oynamanda pek bir sakınca yok korsan ile orijinal arasında 1-2 fark var örneğin şeklini değiştirebiliyorsun veya paralı sunuculara girebiliyorsun ki şu zamandaki sunucuların çoğu parasız sunucu onlar için 260 TL değmez ama illaki ücretli almak istiyorum dersen 15 TL'ye hesap satan sitelerden alabilirsin uczpre bunun için çok uygun ben kullanıyorum memnunum. Çok hoşuna giderse ve çok beğendim bayağı bir oynarım dersen orijinal satın alıp kendi şeklini vb yapabilirsin iyi forumlar.

İkinci Yanıtı Yazmak Biraz Saçma Ama Kesinlikle Değer Diğer Yanıtlara Bakma Birşey Bilmeyen Kişiler Yazmış Mutlaka Orjinal Java Sürüm Al Bedrock Editionla Arasında Dağlar Kadar fark Var Ve Sakın 10-15 Liralık Premium Sitelerine Bulaşma
Ben Bunları Tecrübe Etmiş Biri Olarak Konuşuyorum Bilmeden Değil Araştır Kendinde Görürsün Zaten
Neden Java sürümünü alıyorlar bilmiyorum. Nedenini bilen var mı?
Çünkü Javanın Birsürü Farklı Özelliği Ve Mükemmel Mekanikleri Var

Geri
Yukarı