Çözüldü Minecraft'a nasıl ek RAM verebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kolpa Ayhan

Picopat
Oyun zaten otomatik olarak 2GB Ram vermiş fakat ben bunun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Bazen ani drop'lar yiyorum ve F3'ü açıp baktığımda RAM kullanımının yükselip drop yediğim esnada düştüğünü gördüm.
Ama Launcher'da manuel RAM verme gibi bir ayar bulamadım.

Hesabım gitmeseydi SS'lerle atardım ama yardımım dokunur umarım bu video işinizi görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
4.30 dan 5'e kadar izleyin. Bilgisayarınız 64 bit değil ise veremezsiniz.

Yeni arayüzde oynuyorsanız da zaten az çok anlarsınız diye düşünüyorum.

Tlauncher kullanıyorsanız oyunu başlatmadan önce gelen sürüm seçme ekranında sağ alt kısımda ayarlar bulunur buraya girip Game settings e basın orada RAM miktarı MB olarak gözükür onu arttırın.

Tlauncher kullanıyorsanız oyunu başlatmadan önce gelen sürüm seçme ekranında sağ alt kısımda ayarlar bulunur buraya girip Game settings e basın orada RAM miktarı MB olarak gözükür onu arttırın.
Oyun orijinal.
Hesabım gitmeseydi SS'lerle atardım ama yardımım dokunur umarım bu video işinizi görür.
Sanırım java kurulu değil bende?
Başlata falan yazıyorum çıkmıyor hiçbir şey.
4.30 dan 5'e kadar izleyin. Bilgisayarınız 64 bit değil ise veremezsiniz.
Bu Orijinal Launcher değil ama.

İşaretlediğim yerdeki sayı verdiğin RAM miktarı.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 938
  • 2.PNG
    2.PNG
    10,6 KB · Görüntüleme: 919

Yeni konular

Geri
Yukarı