2024'te CS:GO, LAN üzerinden oynanılabilir mi?

Hocam neden korsan indirdiniz anlamadım zaten CS2´nin betalar kısmından "Legacy Version Of CS:GO" seçeneğini seçip csgo indirebiliyordunuz. Csgoya girdikten sonra çıkan mesaj kutusundan daha fazla bilgi kısmına tıkladıktan sonra çıkan sayfayı kapatıp, csgoya geri döndükten sonra yukarıdaki "CS:GO Networke bağlanıyor" gibi bir mesaj çıktıktan sonra topluluk sunucuları kısmına girilebiliyordu.Oradanda LAN oynayamaz mıydınız?

Hocam neden korsan indirdiniz anlamadım zaten CS2´nin betalar kısmından "Legacy Version Of CS:GO" seçeneğini seçip csgo indirebiliyordunuz. Csgoya girdikten sonra çıkan mesaj kutusundan daha fazla bilgi kısmına tıkladıktan sonra çıkan sayfayı kapatıp, csgoya geri döndükten sonra yukarıdaki "CS:GO Networke bağlanıyor" gibi bir mesaj çıktıktan sonra topluluk sunucuları kısmına girilebiliyordu.Oradanda LAN oynayamaz mıydınız?
Denemedim maalesef, belki oradan da olabilir. Denemek lazım.

Denemedim maalesef, belki oradan da olabilir. Denemek lazım.
Evet bence de deneseniz güzel olur hem ayrıca korsanla uğraşmanıza gerek kalmazdı ayrıca eğer csgoda envanterinize ulaşmak isterseniz buraya yazabilirim.

Hocam bu arada galiba LAN oynanmıyor diye biliyorum daha önceden böyle LAN oynamak için gözüme ağır görünen bir oyunu LAN ile oynamaya çalışmak hiç aklıma gelmemişti ama zaten beraber oynayacağın kişileri steamden arkadaş ekleyip de sonra atölye haritasını çalıştırıp da, yanındaysa bile beraber rahatça oynamak varken neden LAN oynayasınız ki?

Son düzenleme:
Yurttayız ve boşuna internet harcamak istemiyoruz, o yüzden.
Anladım, bu LAN oynamak için en makul sebep ayrıca şu yazınız gözümden kaçmış
CS:GO'yu üçüncü parti bir siteden indirdikten sonra telefon üzerinden hotspot açtık (mobil verinin de açık olması gerekiyor). Ardından sunucuyu açan bilgisayarın konsolu üzerinden sv_lan 1 olarak ayarladık. Tekrar konsol üzerinden status yazıp sunucu IP'sine ulaştık ve diğer bilgisayarlar konsola connect IP adresi
Örnek : connect 192.168.179.302:27015
komutunu girdikten sonra sunucu açıldı.
Sunucu açıldı demişsiniz ama sonra birbirinize bağlanamadınız mı? bide biraz araştırdım tıpkı sizin bu mesajda anlattığınız gibi yapılabiliyormuş.

Geri
Yukarı