Minecraft'a neler geldi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, ben 1.12 sürümünden beri hiç oyuna neler geldi diye araştırmadım. Önceden çok sıkı oynuyordum ancak 1.9'dan sonra oyundan uzaklaştım. Geçenlerde bir baktım ki bir sürü şey gelmiş. Yeni madenler moblar vesaire. Oyuna 1.12'den sonra yeni neler geldi dostlarım?

Selam, ben 1.12 sürümünden beri hiç oyuna neler geldi diye araştırmadım. Önceden çok sıkı oynuyordum ancak 1.9'dan sonra oyundan uzaklaştım. Geçenlerde bir baktım ki bir sürü şey gelmiş. Yeni madenler moblar vesaire. Oyuna 1.12'den sonra yeni neler geldi dostlarım?
Kanka netheriteler geldi yeni maden. Maden görünümleri değişti. Oyundaki sınırlar genişledi. Dağlar yükseldi. Daha neler neler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Nether değişti, warden eklendi.

Ekran görüntüsü 2023-01-31 173634.png

Güncelleme listesi bu şekilde. Herhangi bir YouTuber'ın güncelleme videolarını izleyebilirsiniz.

Hocam 1.19 hariç diğer güncellemer iyiydi maden güncellemesi nether ve köy güncellemesi geldi adalın videolarına bakarak izleyebilirsiniz.

Yeni bir mob gelmiş sanırsam, ses çıkarınca mı çıkıyormuş ne. Onun olayı ne?

Hocam madenlerin derinlerinde warden yaşıyor onun yeri var ses çıkarırsanız yürüme veya blok koyma gibi ilk önce sizi uyaran bir ses geliyor ardından 3 defa bunu tekrarlarsanız warden gelip size saldırıyor sizi koklayarak veya çıkardığınız sesten buluyor ben çok seviyorum şahsen.

Yeni bir mob gelmiş sanırsam, ses çıkarınca mı çıkıyormuş ne. Onun olayı ne?
İsmi Warden. Oyuna en güçlü mob olarak giriş yapan mob. Bu mobun en büyük özelliği oyuncunun sessiz olmadığı anlarda yani etrafta ses çıkaracak eylemlerde bulunduğunda saniyeler içerisinde oyuncuyu öldürmesidir. Warden, yeni bir mağara biyomu olan Deep Dark isimli kısımda bulunuyor. Mağara oldukça geniş ve karanlık yapıdadır. Burası karanlık olmasına rağmen mağarada bulunan sensörler sayesinde nerede olduğunuzu hemen anlayabiliyor.
Ekran görüntüsü 2023-01-31 174127.png

Geri
Yukarı