Minecraft'da yaptığım haritayı kaybettim

Silahın Namlusu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
Minecraft'da yaptığım haritayı kaybettim aslında haritayı bir siteye kaydettim o siteden haritamı tekrar indirebilirdim ama siteden de haritamı bulamıyorum. Sitenin adı dosya.tc.

Minecraft'da yaptığım haritayı kaybettim aslında haritayı bir siteye kaydettim o siteden haritamı tekrar indirebilirdim ama siteden de haritamı bulamıyorum. Sitenin adı dosya.tc.
Siteye paylaşmak için mi yüklediniz yoksa dosya depolama amacıyla mı?

Siteye paylaşmak için mi yüklediniz yoksa dosya depolama amacıyla mı?
yok kendim bilgisayarım falan bozulunca tekrar yüklerim diye siteye yükledim insanlara paylaşmak için değil

Linkini kopyalamadıysanız bulamazsınız. Eğer Chrome'da Google hesabınız açıksa ve senkronizasyon açıksa geçmişten "dosya. T.C." diye aratmayı deneyin.

Yok olmadı senkronizasyon açık Google hesabımda açık geçmişte arattım yok.

Dosyanın ismini hatırlıyorsanız Google'a "dosya. T.C. "dosyanın ismi"" şeklinde aratabilirsiniz.

Minecraft exe dosyaları falan çıkıyor dosyanın ismini hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
yok kendim bilgisayarım falan bozulunca tekrar yüklerim diye siteye yükledim insanlara paylaşmak için değil
Hesabınıza giriş yapınca çıkmıyor mu? Ayrıca bir sonrakinde GDrive veya OneDrive'ı kullanın.

Hesabınıza giriş yapınca çıkmıyor mu? Ayrıca bir sonrakinde GDrive veya OneDrive'ı kullanın.
olmuyor Google drive'a da One Drive'a da baktım yok galiba haritamı tamamen kaybettim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı