Minecraft'ı 12 dakikada bitiren adam

Adalın yayınını izlemiştim ve kabul edilmesinin aşırı saçma olduğunu düşündüğünü söyledi. Çünkü canlı yayında yapmamış ve video hileleri ile bunu sanki 12 dakikalık bir speedrun gibi gösterebileceğini söyledi. Ha tabi ben bu konu hakkında pek bilgili değilim o yüzden bana sadece gerçekse helal olsun demek düşer.

Adalın yayınını izlemiştim ve kabul edilmesinin aşırı saçma olduğunu düşündüğünü söyledi. Çünkü canlı yayında yapmamış ve video hileleri ile bunu sanki 12 dakikalık bir speedrun gibi gösterebileceğini söyledi. Ha tabi ben bu konu hakkında pek bilgili değilim o yüzden bana sadece gerçekse helal olsun demek düşer.
Adal kıskanıyor sanki bana öyle geliyor.

Adal eski speedrun birincisi Illuminayı çok seviyordu, ondan dolayı biraz fanboyluk yapıyor gibi geldi bana. Speedrun.com gerekli incelemeleri yapmış olsa gerek ki, onaylanmış işte.

Adal kıskanıyor sanki bana öyle geliyor.

Adal eski speedrun birincisi ılluminayı çok seviyordu, ondan dolayı biraz fanboyluk yapıyor gibi geldi bana. Speedrun.com gerekli incelemeleri yapmış olsa gerek ki, onaylanmış işte.

Ullimina onu Twitch Rivals'da tokatladığından beri hep hayranlıkla bahsediyor o yüzden muhtemel. Adamı kıskanıyor olabilir.

İllumina'ya yazık. Adam video olarak çekmiş hiçbir kaydı yok. En azından Twitch yayınında yapsaydı vs. vs.

Twolettername isimli şahıs Minecraft'ı 12 dakika 15 saniyede bitiriyor ve dünya rekorunu kırıyor. Bu Speedrun'ın gerçekliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yapılabilir, 6 yıllık Minecraft oyuncusu olarak yapılabileceğine inanıyorum. Eğer sağlam bir spawnda doğarsa, ve birazda şanslı ise daha birkaç saniye daha erken bile bitirilebilir.

Adamın zaten önceden dünya sıralaması varmış speedrun.com da onayladığına göre gerçekten rekoru kırdı bakalım geçebilen olacak mı

Yeni konular

Geri
Yukarı