Minecraft'ı Nereden Alabilirim?

İşletim sistemi
Windows 10

69 TL'ye satiliyor. Tabii aradiginiz bu sürümse.

69 TL'ye satiliyor. Tabii aradiginiz bu sürümse.
İşime hangi sürüm yarar? Bayağı oldu oynamayalı, 2 adet sürüme ayrılmış oyun. Windows 10 alsam ne farkedecek, Java alsam ne farkedecek bilmiyorum.
Minecraft.net'te 89 değil 158TL.
Bu arada Minecraft 157 TL.
Java Edition mu, yoksa Windows 10 edition mu almalıyım? Hangisi daha mantıklı, hangisi daha çok işime yarar? Ona göre satın alacağım.

İşime hangi sürüm yarar?

Hocam benim Minecraft hakkinda pek bir bilgim yok, fakat asagidaki baglantida konu hakkinda detayli bilgi vermisler.

Hangi sürümü alacaginiza siz karar verin artik.

D
Minecraft'ın kendi sitesinde 89 TL. Daha ucuza satın alabileceğim bir site yok mu? 89 TL uçuk bir fiyat.
Dostum bende öyle bir youtuber sitesinden almıştım beni dolandıraya kalktılar yada bilmiyorum bana bize bir sipariş gelmedi falan dediler ben bu olayın üstüne gittim beni engelledi arkadaşlarıma falan söyledim rahatsız ettiler o şekilde verdi bana hesabı KISACA minecraft.net dışında alınmış bir siteden hayır gelmez gelse bile 1-2 ay sonra gider plati gibi yererde 1 ay sonra gidiyor ona göre önceden platiden 3 kere hesap aldım hepsi 1 ay sonra gitti

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı