Minecraft'ta Aternos sunucusunda 7/24 AFK kalmak mümkün mü?

SiLaH

Centipat
Daha fazla  
Ben bir Aternos sunucusunda farm yaptım. AFK kalmam lazım. Bilgisayarı kapatsam bile sunucuda AFK bir bot gibi bir şey bırakmam mümkün mü?

Evet ama bazen Aternos yoğunluktan dolayı falan atıyor oyundan 1 gece bırakırsın sabaha kadar açık kalır diğer gece yattıktan 5 dk sonra bile kapanma ihtimali var.
Adres paylaşsana bir ziyaret edeyim seni merak ettim farmını ne farmı yaptın demir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir Aternos sunucusunda farm yaptım. AFK kalmam lazım. Bilgisayarı kapatsam bile sunucuda AFK bir bot gibi bir şey bırakmam mümkün mü?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, kod veya bir sanal sunucu ile bunu yapmanız mümkün ancak Aternos yine de belli bir süreden sonra sunucuyu kapatıyor. Yani bunu 7/24 yapmanız neredeyse imkansız.

Son düzenleme:
Evet ama bazen Aternos yoğunluktan dolayı falan atıyor oyundan 1 gece bırakırsın sabaha kadar açık kalır diğer gece yattıktan 5 dk sonra bile kapanma ihtimali var.
Adres paylaşsana bir ziyaret edeyim seni merak ettim farmını ne farmı yaptın demir mi?
Baya farm yaptım çoğu için afk kalınması gerekiyor. Sunucuyu arkadaşlarımla oynuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu deneyeceğim. Ama yarın.

Son düzenleme:

Hocam ben zamanında yaptım bir süreden sonra Aternos anlıyor ve serveri kapatıyor ve banlıyor dünya vs. hepsi gidiyor geri gelmez hale sönüyor onun yerine kendi paranız ile server kirayabilirsiniz veya kendi bilgisayarınızdan açabilirsiniz veya Falixnodes'da kullanabilirsiniz FTP ile kendi modlarınızı atabilirsiniz kendi yaptınızı bile.

Git farmın aynısını normal Minecraft'ta yap sonra AFK kal sonra dünyanı Aternos'a at.
Bunun sunucuda afk kalmaktan bir farkı yok.

Hocam ben zamanında yaptım bir süreden sonra Aternos anlıyor ve serveri kapatıyor ve banlıyor dünya vs. hepsi gidiyor geri gelmez hale sönüyor onun yerine kendi paranız ile server kirayabilirsiniz veya kendi bilgisayarınızdan açabilirsiniz veya Falixnodes'da kullanabilirsiniz FTP ile kendi modlarınızı atabilirsiniz kendi yaptınızı bile.
Server'ı kapatması benim için sorun değil. Açık tuttuğu süre bana yeter. Ama banladığını söylediğin için sağ ol. Denemeyeceğim.

Aternos'u 7/24 açık bırakmak bence etik değil. Çünkü adamlar sana bedavaya hizmet sunuyor ve sunucu açarken sıra mantığı var.
Amacım sunucuyu 7/24 açık bırakmak değil. Farmdan eşya kasacak kadar kalmasını sağlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı