Minecraft'ta boş binalar var mı?

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Minecraft'a yeni başladım. Bina yapmak zor geliyor açıkçası, tasarım falan da beceremediğim için yaptığım bina gözüme hoş görünmüyor. Köyler dışında terk edilmiş binalar var mı oyunda? İglolar boş oluyor diye biliyorum ama o biyomda değilim.

Minecraft'a yeni başladım. Bina yapmak zor geliyor açıkçası, tasarım falan da beceremediğim için yaptığım bina gözüme hoş görünmüyor. Köyler dışında terk edilmiş binalar var mı oyunda? İglolar boş oluyor diye biliyorum ama o biyomda değilim.

Boş binalar yok. Pillager kuleleri falan var ama onlarda ev yapmaya uygun değil. Köy evlerinin bloklarını restore edebilirsin. Daha şık gözükecektir ve kasabada yaşamış hissi verecektir.

Çöl tapınakları ve orman tapınakları var diye biliyorum.

Minecraftta bir sürü yapı vardır. Yaşama elverişli olan overworld'deki yapılar şunlardır;
-Köy(en iyisi ben bunu öneriririm. Köylülerle de takas yapabilirsin.)
-İglo(önermiyorum minnacık zaten.)
-Malikane( Çok çok büyük ve içinde pillager yani sana saldıran köylüler var.)
-Tapınaklar(biyom olarak dezavantaja sahip olursun.)
-Pillager kulesi(İçine yerleşebilirsin ama önce pillager'ları öldürmen lazım.)

Yani sonuç olarak benim önerim köy. 10 yıllık mc oyuncusuyum ve eğer bina yapımına zaman harcamak istemiyorsan her zaman köy en mantıklısı. Bu hep böyleydi.

Minecraftta bir sürü yapı vardır. Yaşama elverişli olan overworld'deki yapılar şunlardır;
-Köy(en iyisi ben bunu öneriririm. Köylülerle de takas yapabilirsin.)
-İglo(önermiyorum minnacık zaten.)
-Malikane( Çok çok büyük ve içinde pillager yani sana saldıran köylüler var.)
-Tapınaklar(biyom olarak dezavantaja sahip olursun.)
-Pillager kulesi(İçine yerleşebilirsin ama önce pillager'ları öldürmen lazım.)

Yani sonuç olarak benim önerim köy. 10 yıllık mc oyuncusuyum ve eğer bina yapımına zaman harcamak istemiyorsan her zaman köy en mantıklısı. Bu hep böyleydi.
Köy bulmanın basit yolu var mı peki hocam? 2-3 tane denk geldi ama hepsini es geçtim. Tekrar ararsam 1 saate anca bulurum.

Geri
Yukarı