Minecraft'ta codeman sunucusu nasıl bulunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
olum ip 23.101.222.35 bence

codeman'in sunucusuna girip boraloyu bulacam

Clickbait icerikler üreterek popüler olmuş birinin olmayan serverını tartısıyorsunuz.
Giant alex ile ünlü oldu bütün videoları clickbait.

Minecraft'ta codeman isimli kişinin serverini nasıl bulabilirim? Boralo diye biri bunun videosunu çekiyor, IP'yi nasıl bulabilirim?

aga bende 2 haftadır araştırıyorum ve Out of the Water isinli birisinin minecraft forumunu buldum ıp bu: 43.52.678.215 sürüm: 1.12.2 umarım telefon numaran e postan çalınmaz benimkiler çalındı sunucuya girmemeni tavsiye ederim

aga bende 2 haftadır araştırıyorum ve Out of the Water isinli birisinin minecraft forumunu buldum ıp bu: 43.52.678.215 sürüm: 1.12.2 umarım telefon numaran e postan çalınmaz benimkiler çalındı sunucuya girmemeni tavsiye ederim
aga ıp bende 2 haftadır araştırıyorum Out of the Water isimli birisinin minecraft forumunu buldum forumda ki ip:
43.52.678.215
sürüm:
1.12.2

aga ıp bende 2 haftadır araştırıyorum Out of the Water isimli birisinin minecraft forumunu buldum forumda ki ip:
43.52.678.215
sürüm:
1.12.2

girebildin mi sunucuya ve pre hesap + VPN ilemi giriliyor yoksa normal girebiliyor musun ya da sadece VPN ilemi giriliyor ve VPN rus mu olmak zorunda herhangi bir ülke olur mu?

43.52.678.215
sürüm:
1.12.2

girebildin mi sunucuya ve pre hesap + VPN ilemi giriliyor yoksa normal girebiliyor musun ya da sadece VPN ilemi giriliyor ve VPN rus mu olmak zorunda herhangi bir ülke olur mu?

Girebildin mi sunucuya ve pre hesap + VPN ile mi giriliyor yoksa normal girebiliyor musun ya da sadece VPN ile mi giriliyor ve VPN Rus mu olmak zorunda herhangi bir ülke olur mu?

Girebildin mi sunucuya ve pre hesap + VPN ile mi giriliyor yoksa normal girebiliyor musun ya da sadece VPN ile mi giriliyor ve VPN Rus mu olmak zorunda herhangi bir ülke olur mu?

Yalan IP atmış arkadas girilmiyor
Zaten öyle bir seyde yok.

Code man diye bir efsane yoktur boralo ise yalandır boşuna uğraşmayın o soy ağacı fotoğrafında code man değil ball man yazıyor gerçekte code man diye bir efsane yok yani boşuna uğraşmayın boralo nasılda her Minecraft efsanesine ulaşıyorda bizler hiçbir Minecraft efsanesine ulaşamıyoruz bu da saçma yani insanlar para için yapmadıkları şey yok.

Hocam IP'yi buldum isterseniz atayım.
Kk sende adamın içeriğinin gerçek olmadığını bile bile nie bunları araştırıyon

Son düzenleme:
1. 25.34.198.57
2. 25. 101.222.35
2 tane buldum cuma ve cumartesi günleri açık.
Doğru mu bilmem bugün buldum deneyeceğim.

Buraya bir bakın.

Böyle oluyo.

Bana biraz yalan gibi gelmeye başladı.

Dosya Ekleri

• 1682458175003.png
    1682458175003.png
    90,6 KB · Görüntüleme: 226
Son düzenleme:
Videoları kurgu. Güzel kurgulanmış bazı videoları var onları izliyorum arada o kadar. Codemanmiş modemanmiş palavra hepsi.

Evet, kurgu olsa bile editleri bence güzel bu konular yerine adamakıllı içerik çekse keşke (eskiden 1.17 hardcore falan çekiyormuş para için bu saçma içeriklere döndü)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı