Çözüldü Minecraft'ta Elraenn'in aldığı görüntü nasıl alınabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lawrus

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Elraenn'in videosunda fark ettim gökyüzü, çimler gibi şeyler daha güzel gözüküyor ve sol altta “Taş Devri Geliştirildi” gibi şeyler yazıyor. Benim oynadığımda hiç öyle değil. Acaba Elraenn'in oynadığı Minecraft nerenin Minecraft'ı? Yani Xbox'ta ki Java sürümü mü? Yoksa normal sürümü mü?
-
Bahsettiğim video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Sol altta yazanlar oyundaki başarımlar. Burada kullandığı özelliğin adı da Shader Pack. Oyuna mod olarak kuruluyor, oyunun görüntüsünü değiştiriyor. YouTube'da nasıl yapabileceğinize dair videolar vardır. Ayrıca oyunun Java sürümünü kullanıyor.
Hocam shader pack yüklemiş. O taş devri geliştirmesini de anlamadım. Normal başarım işte. Başarımı geliştirmeden kastediyorsanız onu bilmiyorum.

Sol altta yazanlar oyundaki başarımlar. Burada kullandığı özelliğin adı da Shader Pack. Oyuna mod olarak kuruluyor, oyunun görüntüsünü değiştiriyor. YouTube'da nasıl yapabileceğinize dair videolar vardır. Ayrıca oyunun Java sürümünü kullanıyor.

Çözüm
Sohbette gözüken [Taş Devri] gibi yazılar başarımlardır. Oyunun güzel gözükmesi için de Shader kullanıyor. Bunu kurmak için önce OptiFine sürümü lazım (yanlış biliyorsam söyleyin). OptiFine kurduktan sonra bir Shader paketi indirmeniz gerekiyor YouTube'da onlarca bulabilirsiniz. Oyun ayarlarına giricne Shader ayarını göreceksin oraya shader dosyasını atınca oyun güzel gözükecek.

Hocam shader pack yüklemiş. O taş devri geliştirmesini de anlamadım. Normal başarım işte. Başarımı geliştirmeden kastediyorsanız onu bilmiyorum.
O şeyler bende yazmıyor anlamında dedim yani sohbet kısmına gelmiyor java sürümünü oynamam lazım sanırım teşekkürler herkese.

Bende normalini oynuyordum onların oynadıkları daha kaliteli geldi bende Java sürümünü oynayayım teşekkürler.

O şeyler bende yazmıyor anlamında dedim yani sohbet kısmına gelmiyor java sürümünü oynamam lazım sanırım teşekkürler herkese.

Bende normalini oynuyordum onların oynadıkları daha kaliteli geldi bende Java sürümünü oynayayım teşekkürler.
Eğer bilgisayarınız güçlü değilse Shader Pack'ler çok yük bindirir sisteme. Oynayamazsınız doğru düzgün. Aklınızda bulunsun.

Geri
Yukarı