Çözüldü Minecraft'ta Ender Dragon kafası ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfsoSalduş

Picopat
Makaleler
3
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Futbolcu
Arkadaşlar, ejderi yanlışlıkla Wither III okuyla kafasından vurmuştum. Kafası düştü. Ne işime yarayabilir, söyleyebilir misiniz? Süs dışında tabii ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, ejderi yanlışlıkla wither III okuyla kafasından vurmuştum. Kafası düştü. Ne işime yarayabilir, söyleyebilir misiniz? Süs dışında tabii ki.

Kask bölümünde giyebilirsiniz hocam. Süs ve kıyafet haricinde başka bir kullanım amacı yok.
Kask bölümünde giyebilirsiniz hocam. Süs ve kıyafet haricinde başka bir kullanım amacı yok.

Emin misin birkaç deneyde falan kullanılıyormuş sanki.

Nadir değilmi o zaman

Yine de sağ olun bir de PS 4 konsolunda itemi sol ele alamıyorum siz nasıl alıyorsunuz?

Son düzenleme:

Nadir değil mi o zaman.

Yine de sağ olun bir de PS 4 konsolunda itemi sol ele alamıyorum siz nasıl alıyorsunuz?

Köylülerin kafasına geçirme ya da kızıltaş ile hareketli hale getirmeden bahsediyorsunuz galiba hocam. Onlarda dediğim gibi kask ve süs bölümüne girer.
Şimdi ise hocam PlayStation 4'te sol ele alma sorunuza gelelim. Bunun için eşyayı karakterinizin sağındaki kutucuğa sürüklemeniz gerek.

IMG_20240409_151916.png

Eki Görüntüle 2163752

Olmadi hocam.

Hocam ben onu biliyorum eşyayı sol ele X bassamda olmuyor oraya sadece kalkan ve totem konuluyor.

Kusura bakma hocam sizin de vaktinizi alıyorum ne kadar teşekkür etsem az gerek yok zaten.

Kusurumu olur hocam? Burada amacımız birbirimize yardım etmek. Şimdi ise koyamamanızın tahmini nedenini size söyleyim. Doğru hatırlıyorsam PlayStation'da sadece belli eşyaları sol ele alabiliyorduk. Örnek olarak; totem, harita ve kalkan.

Kusurumu olur hocam? Burada amacımız birbirimize yardım etmek. Şimdi ise koyamamanızın tahmini nedenini size söyleyim. Doğru hatırlıyorsam PlayStation'da sadece belli eşyaları sol ele alabiliyorduk. Örnek olarak; totem, harita ve kalkan.
Saol kardeşim kendine iyi bak

Geri
Yukarı