Minecraft'ta Java sürümünden artık yasaklama alınabilir

Kardeşim küfür etmeyin siz de yahu. Hesabınız çok değerliyse etmeyin, bunu yapmak zor olmamalı. Düzgün bir şekilde derdinizi anlatamıyor musunuz karşınızdaki bir insana?

Toksik oyunculara zaten sunucunun sahibi ceza kesiyordu. Sorun küfür edilebilen bir sunucuda olsan bile biri seni raporlayıp ban yemene sebep olabilir.

Katılıyorum banlanması gereken yerlerden zaten banlanıyordu. Microsoft boş yere iş yükünü arttırmış.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Üstüne tek oyunculu oyun modundan banlanıyorsunuz. Java versiyon kendi halinde gayet güzeldi.Microsoft bunu yapma amacı büyük ihtimalle 3 TL'ye satılan demir Premium gibi olayları azaltmak.

Anarşi sunucuları bu güncelleme gelirse kapanmak zorunda kalıcak ve baya fazla oyuncu kaybedebilir.

Son düzenleme:
Katılıyorum banlanması gereken yerlerden zaten banlanıyordu. Microsoft boş yere iş yükünü arttırmış.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE üstüne tek oyunculu oyun modundan banlanıyorsunuz. Java versiyon kendi halinde gayet güzeldi. Microsoft bunu yapma amacı büyük ihtimalle 3 TL'ye satılan demir Premium gibi olayları azaltmak.

Anarşi sunucuları bu güncelleme gelirse kapanmak zorunda kalacak ve bayağı fazla oyuncu kaybedebilir.

Hocam bunlar  sanırım sadece çok oyunculu sunucularda ve realms geçerli.

Kardeşim küfür etmeyin siz de yahu. Hesabınız çok değerliyse etmeyin, bunu yapmak zor olmamalı. Düzgün bir şekilde derdinizi anlatamıyor musunuz karşınızdaki bir insana?
Hocam birine "kendini öldür" dediğinizi düşünelim. Bunun "/kill komudunu yaz" anlamına mı geldiğini yoksa gerçek hayatla ilgili mi olduğu nasıl ayırt edilecek.

Dün gece Realms sunucumda arkadaşımla oynarken sohbete "Sperm" yazdığım zaman mesajımı arkadaşım göremiyordu. İyice test ettim, sperm yazdığımda karşıya gitmiyor gerçekten 😀 Belliydi böyle olacağı, bence gereksiz.

Hocam birine "kendini öldür" dediğinizi düşünelim. Bunun "/kill komudunu yaz" anlamına mı geldiğini yoksa gerçek hayatla ilgili mi olduğu nasıl ayırt edilecek.

Anlık olarak oyunla ilgili bir şey söylediniz mesela bunu nasıl ayırt edecekler. Mikrofon açamayacak durumda Discord'dan konuşuyorsunuz ve chatten yazmak zorundasınız belki oyunla ilgili bir şey yazıyorsunuz fakat ciddiye alıp banlıyorlar.

Dün gece realms sunucumda arkadaşımla oynarken sohbete "sperm" yazdığım zaman mesajımı arkadaşım göremiyordu. İyice test ettim, sperm yazdığımda karşıya gitmiyor gerçekten 😀 belliydi böyle olacağı, bence gereksiz.

Mesela RP sunucun var veya YouTube'a video çekiyorsun o yüzden arkadaşının sana kötü bir kelime kullanması gerekiyor ve bu yüzden ban yiyorsun.

Hocam aklıllı yaşam formu olan bir varlık bunu gerçek hayatta denecek olmadığını ayırt edemz mi? Microsoft her işte bu kadar berbat mı? Ne yapsa sevilmiyor.

Şu anki sistemi akıllı bir yaşam formu kontrol etmiyor botlar kontrol ediyor ve Valve gibi sıfır tolerans politikası var. Yanlış bile olsa banınız açılmıyor. Çok fazla Minecraft Bedrock için şikayet var.

Yeni konular

Geri
Yukarı