Rehber Minecraft'ta klasik vanilla hangi sürümde oynanır?

Bence 1.16 altında Survival oynanmaz artık. Örnek olarak nether. Eski nether çok bomboştu. 1.16 ile gerçekten iyi hâle getirdiler ve insanın gidesi geliyor.

PvP için 1.8 seviyorsanız Cooldown'ı kaldıran mod yükleyip 1.16 Survival oynayabilirsiniz. 1.8 Survival bomboş şu an.

Hiçbir şekilde Survival oynamıyorum bedwars giriyorum sadece ondan 1.8 seviyorum dedim.

Survival için 1.16.5 en iyisi bana göre. Oyunun yapısını hiç bozmayan modlar toplayıp (mesela: Ambientsounds 3, yung's better mineshafts, repurposed structure vs.) Oyunun keyfini daha çok çıkarıyorum. Artı olarak bazen istediğim dokular farklı farklı paketlerde olabiliyor. Onun içinde ayrı ayrı paketteki dokuları alıp birleştirip kullanıyorum (menülerde siyah mod, netherite eşyaların daha güzel dokuları vs.) Böylece oyun zevki daha çok artıyor.

Survival için 1.16.5 en iyisi bana göre. Oyunun yapısını hiç bozmayan modlar toplayıp (mesela: Ambientsounds 3, yung's better mineshafts, repurposed structure vs.) Oyunun keyfini daha çok çıkarıyorum. Artı olarak bazen istediğim dokular farklı farklı paketlerde olabiliyor. Onun içinde ayrı ayrı paketteki dokuları alıp birleştirip kullanıyorum (menülerde siyah mod, netherite eşyaların daha güzel dokuları vs.) Böylece oyun zevki daha çok artıyor.

Yani bozdu derken hep aynı kalması daha da sıkıcı bence adamların yenisini çıkarması lazım ve gittikçe oyun güzelleşiyor gibi sadece PC'si iyi olmayanlar için performans sorunu var oda OptiFine ve yeni çıkan fabric sayesinde ortadan kalkıyor.

Ben telefondan oynuyorum 1.17'yi
Vallahi nasl deyin gram kasma yok modluvsurvivalımda var en az 65 FPS.

Survival için 1.8 bayağı kötü.

Aynen.

Bence 1.16 altında Survival oynanmaz artık. Örnek olarak Nether. Eski Nether çok bomboştu. 1.16 ile gerçekten iyi hâle getirdiler ve insanın gidesi geliyor.

PvP için 1.8 seviyorsanız Cooldown'ı kaldıran mod yükleyip 1.16 Survival oynayabilirsiniz. 1.8 Survival bomboş şu an.

1.18 geldi mi?

Geri
Yukarı