Minecraft'ta korsan olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E yanlış Craftrise gibi sunucular 1.8.9 versiyon kullanır bu versiyonun sahibi Notch oyunu korsan oynayabilirsiniz demiştir.
Ancak şuan oyunun hakları onda değil. Microsoft bu oyunun haklarına sahip ve onun dediklerine uyacaksın. Böyle ucuz bahanelerle kandırma kendini.

Ne alaka anlamadım. Açıklar mısın?
GTA 5 tek oyun gibi, Rockstar aynı açıklamayı yapıp X firmasına satılsa dediğinize hak verirdim. Ama Minecraft her sürümde ayrı geliştirme yapılıyor üstüne katılıyor. Biraz saçmaladım kabul ediyorum bu sanırım insanın içinde biten bir konu gibi.
Hocam şu Hypixel çok hoşuma gitti onun için diyorum bir de ara ara Survival sunucusu açıp takılırız LAG sorunu çözülse bence baya güzel sunucu Windows 10 sürümü alacağım o zaman. Teşekkürler.
Windows sürümlerinde nedense çoğu sunucu laglı, kendi odan lagsız oluyor. Java'da tam tersi bir durum var. Durumunuz yetiyorsa ikisini de öneririm de karar sizin.

Eula'ya aykırı olduğu ve oyuna bedava erişebildiğin için korsan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ne yapalım kardeşim adı "korsan" olmasın diye millet hileyle mi uğraşsın? Zaten bu Launcher'ları kullananların %99.99'u sadece sunucusuna girmek için kullanıyor.

Hocam peki neden kapatmıyorlar. (Bu 2'sini bir ara oynadım ama çok da güzel gelmedi hep küfür falan dolu)
Onun hakkında bir bilgim yok ancak emin ol yapabilseler yaparlardı. En güçlü koruma olsa bile kırılmasının bir imkanı var. Senin mantığınla gidersen Windows'ta kırılabiliyor, bunu neden engellemiyorlar?

@Silinen üye
Birincisi, kardeşin falan değilim. Samimiyete gerek yok.
İkincisi, bu sunucular zaten korsan kullananlar oynasın diye var. Neyin savunmasını yapıyorsun daha?
Badlion Client kullanmak korsan olmaz sanırım doğru mudur?
Kullanmadım ama bildiğim kadarıyla onda oyuna giriş yapabilmek için hesap ve şifre istiyor. İstemiyorsa korsandır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı