Minecraft'ta ne yapılabilir?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir oyuna başlıyorum başları aynı olduğunu düşünerek sıkılıyorum ama son güncellemeyi oynamak da istiyorum. Oynanmaya değer bir şeyler var mı yoksa aynı mı?

Arkadaşlar yeni bir oyuna başlıyorum başları aynı olduğunu düşünerek sıkılıyorum ama son güncellemeyi oynamak da istiyorum. Oynanmaya değer bir şeyler var mı yoksa aynı mı?

Minecraft ne yapabileceğin senin hayal dünyana bağlı. Diyebileceklerimiz maksimum; ev yap, hayatta kal.

Eğer her oyununda bitirmeye çalışıyorsan böyle hissetmen normal. Kendine bir survival (veya daha zoru denemek istiyorsan hardcore) dünyası açıp büyük bir base inşaat etmeyi deneyebilirsin. Gezip yeni yeni yerler keşfedebilirsin.

Tavsiyem aç bir hardcore, sınırlarını zorla. Build ağırlıklı çalışmaya çalış. Maden de zevkli oluyor baya.

Ben mod kurup 2-3 saat madenlerden çıkmıyordum özellikle şu ores modları efsane bir şey sade bir şekilde oynamak istiyorsan yine yeni gelen güncellemeyle madenden 2-3 saat çıkmayarak geçirebilirsin.

Oyunu tekrar tekrar oynadım arkadaşlar ondan söylemiştim. O hardcore şeylerini falan yaptım yeni oyuncu değilim ama sanırım bunu deneyeceğim.
Tavsiyem aç bir hardcore, sınırlarını zorla. Build ağırlıklı çalışmaya çalış. Maden de zevkli oluyor baya.

Geri
Yukarı