Minecraft'ta PvP nasıl geliştilir?

LabaTo

Decapat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir,Türkiye
Daha fazla  
Abim bir süreliğine bilgisayarı şehir dışına götürdüğü icin eski, içinde Max 600 MB boş yer bulunan bilgisayara SonOyuncu Minecraft Launcher ekledim ve Bedwars'ya da Skywars oynuyorum. Fakat uzun zamandir Minecraft oynamadigim icin PvP'm berbat nasıl gelistirebilirim?

Abim bir süreliğine bilgisayarı şehir dışına götürdüğü icin eski, içinde Max 600 MB boş yer bulunan bilgisayara SonOyuncu Minecraft Launcher ekledim ve Bedwars'ya da Skywars oynuyorum. Fakat uzun zamandir Minecraft oynamadigim icin PvP'm berbat nasıl gelistirebilirim?
Oynayarak.

Aim, CPS ve movement çok önemli.
Aimin kötü olduğu sürece CPS'in 20 olsun bir şey ifade etmez.
Aimin ve CPS'in iyiyse ama movementın kötüyse karşına üst düzey bir oyuncu gelirse strafe atarak çok kolay öldürür seni.
Bu üç şeyi geliştirmeye odaklan.
5 yıldır PVP oynuyorum, 1.5 yıl ara vermiştim, kendimi toparlamaya çalışıyordum ama 1 aydır PvP oynamıyorum hiç çünkü 1.8 PvP'sinden artık keyif alamıyorum ve çok da önemi kalmadığını düşünüyorum. 1.18 pvpsine odaklanmak daha iyi olur.

Aim, CPS ve movement çok önemli.
Aimin kötü olduğu sürece CPS'in 20 olsun bir şey ifade etmez.
Aimin ve CPS'in iyiyse ama movementın kötüyse karşına üst düzey bir oyuncu gelirse strafe atarak çok kolay öldürür seni.
Bu üç şeyi geliştirmeye odaklan.
5 yıldır PVP oynuyorum, 1.5 yıl ara vermiştim, kendimi toparlamaya çalışıyordum ama 1 aydır PvP oynamıyorum hiç çünkü 1.8 PvP'sinden artık keyif alamıyorum ve çok da önemi kalmadığını düşünüyorum. 1.18 pvpsine odaklanmak daha iyi olur.
MAX 16 cps yaptim
Genelde pvp lerde 7 yada 8 oluyor
Mac oncesi isinayim diye full cps odakken 11 10 gibi degisiyor

MAX 16 cps yaptim
Ve jitter falan değil butterclick yapiyorum

MAX 16 cps yaptim

MAX 16 cps yaptim

Nasıl tıklıyorsunuz? (Jitter mı Butterfly mı vb)

Butterfly ileriye odaklı daha iyi olur. PvP esnasında 7-8 yapmanız normal yeni başladıysanız yapmaya. Oynaya oynaya olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı