Minecraft'ta renkler soluk oluyor

merxtk

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
1tb ssd
Ekran kartı
rtx 3060
İşlemci
i7 10875H 2.30 ghz 16cpus
Herkese merhaba. Bu sorunu ilginç bir şekilde keşfettim aslında. Oyundayken bilgisayarımın güç modunu değiştirdim. Değiştirdiğim de bir anlık oyun daha canlı renklere sahip oldu. 1-2 saniye sonra tekrar soluk rengine geri döndü. Ne yaptıysam olmadı, canlı renkte tutamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam renkleri NVDIA panelinden de ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum eğer canlı renk istiyorsanız oradan ayarlayın bence.

Resimlerde görüldüğü gibi. (bütün modları denedim mod ismine takılmayın sadece modu değiştirirken 1-2sn canlı oluyor)

Hocam renkleri NVDIA panelinden de ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum eğer canlı renk istiyorsanız oradan ayarlayın bence.
Evet biliyorum fakat sorun o değil. Benim bütün renklerim zaten ayarlı durumda. Minecraft renkleri soluk yapıyor.

Dosya Ekleri

• sor1.png
    sor1.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 19
  • 222.png
    222.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 16
Renkler normal. Tam tersi ikinci resimdeki renkler fazla canlı.

Resimlerde görüldüğü gibi. (bütün modları denedim mod ismine takılmayın sadece modu değiştirirken 1-2sn canlı oluyor)

Evet biliyorum fakat sorun o değil. Benim bütün renklerim zaten ayarlı durumda. Minecraft renkleri soluk yapıyor.

1. görsel zaten Minecraft'ın orijinal renk modu değil mi bence siz fazla renkli oyunlar oynamışsınız ve Minecraft'ın renkleri size o yüzden garip geliyor.

Renkler normal. Tam tersi ikinci resimdeki renkler fazla canlı.
evet katılıyorum.

Geri
Yukarı