Minecraft'ta shader açmak sorun olur mu?

FelliX

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar GTX1060 6 GB ekran kartım var. Minecraft'ta shader packs açmayı düşünüyorumda sizce bir sıkıntı yaratır mı genelde açtığım zaman 60-100 arası değişiyor bir sıkıntı çıkar mı?

Merhaba arkadaşlar GTX1060 6 GB ekran kartım var. Minecraft'ta shader packs açmayı düşünüyorumda sizce bir sıkıntı yaratır mı genelde açtığım zaman 60-100 arası değişiyor bir sıkıntı çıkar mı?

Ekran kartınız çoğu shader ile sorunsuz oynatmanıza yeterli olacaktır. Sorunsuz oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Skyblock tarzıysa asla kasma olmaz ama survivalda hafif bir kasma olabilir.O da ağaçlardan dolayı kasar. Yani ağaçların texturesini düşürürsen kasma azalır.4 GB ramlık bilgisayara göre bu bilgiler, bu yüzden sende daha da az olacaktır.

İşlemci ve RAM'iniz nedir? Ekran kartınız iyi, shader Ultra gerçekçi RTX shader olmadığı sürece çoğu Shader'ı rahatça kaldırır.

Zaten Minecraft da 1 tane güzel sahderpack var o da bsl sorun çıkarmaz güzel sahderpack ama işlemcin de önemli eğer tek kişilik dünya da oynuyor isen işlemci ve RAM daha daha önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı