Minecraft'taki yapı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam oyunda hileler açıksa.
Hileler açık, evet.
Eki Görüntüle 913668Görebiliyorum o siyah adamları. Kardeşin Creative'den yapmış olabilir o evi. O yaratıklar 3 gün uyumadıysan gelir. Ama o siyah adamları anlayamadım. Hiç karşılaşmadım ben.
Hayır kardeşim yapmadı, o kadar iyi bina inşaat edemiyor. Ve envanterine falan baktım, blok yoktu. Çocuk daha 3 yaşında.
Hocam böyle bir yapı gelmedi oyuna. Kardeşiniz yapmış.
Yapmadığına eminim. Save'de yarım saat oynadı, kendim gördüm. Etrafta gezerken burayı gördük.
Hocam onlar enderman. Biraz ürkütücü. Gözlerine bakınca sinirlenip size doğru ışınlanıyor. Fazla hasar veriyor.
Ben başka Save'de iki saat bakmıştım ''What's up'' demişti, fakat çok boğuk bir sesle.

Bak işte olaylar gizemleşiyor.
Hileler açık, evet.

Hayır kardeşim yapmadı, o kadar iyi bina inşaat edemiyor. Ve envanterine falan baktım, blok yoktu. Çocuk daha 3 yaşında.

Yapmadığına eminim. Save'de yarım saat oynadı, kendim gördüm. Etrafta gezerken burayı gördük.

Ben başka Save'de iki saat bakmıştım ''What's up'' demişti, fakat çok boğuk bir sesle.
Enderman zaten What's up diyor boğuk bir şekilde.

Hileler açık, evet.

Ben başka Save'de iki saat bakmıştım "What's up" demişti, fakat çok boğuk bir sesle.

Hocam hileler açıksa onları Creative moduna geçerek yapabilir. Bir de oyun 7 yaş üzeri.

Seedi atabilir misin?

Nereden göreceğim Seed'i?

Hocam hileler açıksa onları Creative moduna geçerek yapabilir. Bir de oyun 7 yaş üzeri.

Çocuk blok falan almadı, ve inşaat yapmadı. Creative Mod'a geçmeyi bilmiyor.

Gözüne bakmamışsındır.

Evet sanırım bakmamıştım, hatırlamıyorum.

1: Öyle bir yapı yok kardeşiniz Creative'de yapmış.

2: O Enderman işte.

Hocam yapmadı diyorum.

İmkansız hocam. Böyle bir bug olması bile çok düşük bir ihtimal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı