Mini dizi önerileri

Mr.ArtoMskA

Picopat
Makaleler
1
Platform fark etmez mini dizi olsun yeterli ama bazı kriterlerim var. Kesinlikle oyuncuların İngilizce konuşması lazım, cinsel içerikli dizi olmasın lütfen. Anime olmasın, korku dizisi olmasın yeterli. Netflix, hbo, Amazon Prime fark etmez isim söyleyin yeterli. Chernobyl dizisi gibi olsun dizilerin uzunluğu mümkünse.

Platform fark etmez mini dizi olsun yeterli ama bazı kriterlerim var. Kesinlikle oyuncuların İngilizce konuşması lazım, cinsel içerikli dizi olmasın lütfen. Anime olmasın, korku dizisi olmasın yeterli. Netflix, hbo, Amazon Prime fark etmez isim söyleyin yeterli. Chernobyl dizisi gibi olsun dizilerin uzunluğu mümkünse.

Dizi krizi geçiriyorsun sanırım :D

-The Stranger
"The Stranger, en yakınındaki insanlarla ilgili sırları ortaya çıkarmak için mücadele eden bir adamın hikayesini konu ediyor. Adam Price'ın eşi ve iki çocuğu ile birlikte mükemmel bir yaşamı vardır. Ancak bir gece barda otururken yanına gelen yabancı, karısı Corinne hakkında önemli bir sır söyler. (Konusu sizi kendine çekmeyebilir ancak çok akıcı.)"

-Bodyguard
"Bodyguard, bir politikacıyı korumakla görevli olan savaş gazisinin hikayesini konu ediyor. David Budd, Londra Metropolitan Polisi'nde Özel Koruma Memuru olarak çalışan bir adamdır. Dengesiz ama cesur bir polis memuru olan David, kendisini bir anda içinde bulduğu bir terör saldırısının engellenmesine yardımcı olur."

-When They See Us
" When They See Us, işlemedikleri bir suç yüzünden hapse giren beş gencin hikayesini konu ediyor. ... Daha sonra Central Park Five adıyla tanınan beş siyahi genç, işlemedikleri bir suç yüzünden hapis yatar. Gençler, suçsuzluklarını ispatlamak için zorlu bir mücadeleye girişir."

-I Am Not Okay With This
"I Am Not Okay With This, telekinetik güçlere sahip olan bir gencin yaşamına odaklanıyor. 15 yaşında Sydney, telekinetik güçlere sahip olan bir gençtir. Lise öğrencisi olan Sydney, bir yandan yeni yeni ortaya çıkan güçlerini keşfetmeye çalışırken bir yandan da hayatını yoluna koymak için çabalar."

Not: Konuları internetten aldım.

The Capture! Kesinlikle bunu izlemeni öneririm, ben şahsen izlerken çok zevk aldım. Ayrıca ikinci sezon da yoldu diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı