Mini fırın mı yoksa airfry mı?

2 tanede fırın var ilk airfry istiyordu sonra mini fırınlar görüntüsü hoş diye sevmeye başladı.

Daha önce aırfry kullanmadıysanız az yağla pişirdiği için tat farkıda oluyor. Biz ilk denedğimizde yağda kızarmış pateteze alıştığımız için garip gelmişti.

Airfryer az yağ ile pişirme konusunda çok iyi. Ama ucuz ve hacmi küçük olanlar gerçekten zulüm. Bu fiyat aralığında mini fırın daha mantıklı gibi.

Alacağımda 6litreydi ama kimse önermiyor mini fırına geçti arayışım.

Bizde hem mini fırın hem de airfryer var yani denk aletler değiller bunlar. Mini fırın çok daha kullanışlı ve yemekleri daha iyi yapıyor.

Airfyerın tek avantajı patates kızartması yapabilmesi.

Mini fırın markanız ne? Simfer almayı düşünüyorum.

Tercihinizi mini fırından yana kullanmanızı tavsiye ederim.
Airfry daha önce kullanmadım ama kullanan kişiler tam temizlenemediğini söylemişlerdi forumda.
Mini fırında iyi sonuçlar almak isterseniz bütçeyi aşmalısınız bence.

Mini fırınlardan kapakları hava izolasyonunu düzgün yerine getiren sağlam hissiyatlı bir ürün seçilmeli.
Ucuz modeller kapakları kapalıyken hava izolasyonunu tam yerine getiremiyor.

Simfer 3420 galiba araştırdığımda en fazla alınan oydu annem zaten yemek yapmak için büyükleri kullanır. Kurabiye ve basit şeyler için kullanacak gibi. Diğeride 3495 modeli baktığım waatlari aynı ağırlıkları farklı. Bir tek daha vintage duruyor galiba krom o yüzden pahalı.

Beyaz ya da bej renge yakın alacaktım. Gri 3000 çıkardım ama beyaz rengi 4200 TL o fiyata değmez bence.

Sık indirime giren bir fırın bu ama stokları pek yok o yüzden fahiş fiyat koymuşlar. Ben 2020-2021 gibi aldım bunu şu anki dolar kurunda ederi olsun 2500-3000 TL.

Sık indirime giren bir fırın bu ama stokları pek yok o yüzden fahiş fiyat koymuşlar. Ben 2020-2021 gibi aldım bunu şu anki dolar kurunda ederi olsun 2500-3000 TL.

Hocam Ekim'de 1600 civarıymış. Siyah ve koyu tonlar sevmiyor bir de sevgililer günü bitmeden alalım diyorum daha da zam koyarlarsa diye zaten fahiş fiyat ama olsun. Sinfer M3495 retro modelini beğendi galiba onu alacağım kendi sitesinde 1800 internette 2000 lira civarı başkada kaliteli marka yok genelde hep 3000 üstü.

Yeni konular

Geri
Yukarı