Mini ITX kasa önerisi

Bütçe
1500

Kraataos

Hectopat
Daha fazla  
Mini bir sistem topluyorum son olarak bir kasaya ihtiyacım var. Mini ITX ve en azından Low Power ekran kartı girişi olmasını istiyorum ve segmentlerinden en küçüğü olsun. Fiyat olarak PSU suz Max 1.500TL'ye çıkabilirim teşekkürler.

Maalesef ITX kasa fiyatları aşırı pahalı. Donanım ve soğutucu modelleri ne?

X99 mini ITX LGA 2011 chine marka belirsiz anakart E5 2690V4 soğutucu olarak da klasik server CPU metal blok kullanıyorum kısa bir şey zaten. Çıksam çıksam Max 2K ya çıkabilirim AliExpress Banggood danda alabilirim vergi sorunu yok.

Maalesef ITX kasa fiyatları aşırı pahalı. Donanım ve soğutucu modelleri ne?

Micro ATX bir kasa gördüm Everest tfx01 acaba çok mu büyüktür botutlarını bulamadım bir türlü. Fazla büyük değilse kullanabilirim sorun olmaz yani.

Hocam dar ve uzun bir kasa arıyorum taşıma açısından. Bir ara MSI'ın ince ve uzun oyuncu bilgisayarları vardı çantaya falan rahatla sığıyordu o tarz bir şey.

TFX01 boyutları yazıyor.

Hocam bu anakart bendeki. 19cmx19cm mini itx faktörlü yazıyor. Ama internetten mini itx anakart boyutuna baktığımda 17x17 yazıyor. Bu kart mini itx bir kasaya sığarmı? 1 tane buldum ama tereddütte kaldım şimdi
Screenshot_20230721_193434_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Son düzenleme:
Evet ITX anakartların boyutu 17X17. kasanın linkini ekler misin?

Hocam biraz daha araştırma yaptım ve bu anakarta uyacak ITX bir kasa maalesef ki bulamadım. Bende kendi 3D yazıcımdan tasarlayıp bir kasa basacağım kalıbını aldırıp metal döktüreceğim. Başarı ile sonuçlanır ise yapım aşamalarını ve sonucu bir konu olarak paylaşırım. Teşekkür ediyorum yardımınız için.

Geri
Yukarı