Mini ITX Kasa Seçimi

SFX kasalarda temperli cam hayal gibi hava akışını olumsuz etkileyeceğinden koymuyorlar. Yoksa zor değil :)

Edit : Şöyle bir şey gördüm.
Hocam harikasın ama bir o kadar da kötü,bana bunu nasıl yaparsın Caseking’de bulamadım bu şaheseri nereden nasıl alıcam.Yurtdışına gidicem, Almanya’ya orada bulabilirmiyim ?

Sınırlı sayıda üretildiğinden fiyatı da güzel. Düz olanı 300 $ RGB olanı 350 $. Neredeyse Full Tower kasa fiyatına değmez yahu :)
H200i için düşüncen nedir abi ? Yani şahsen gittim mini psu aldım silverstone 650watt birde , atx yapısında psu destekleyen bir kasa hem dokunur hem saçmalık olur o sebeble bildiğin gibi değil resmen araf’a düştüm :/

H200i ITX standardı için fazlaca büyük olduğunu düşünüyorum sonuçta ATX PSU dahi takılabiliyor. Madem SFX PSU aldın o zaman o PSU'ya uygun daha ince kasa tercih etsen iyi olur.

Son düzenleme:
H200i ITX standardı için fazlaca büyük olduğunu düşünüyorum sonuçta ATX PSU dahi takılabiliyor. Madem SFX PSU aldın o zaman o PSU'ya uygun daha ince kasa tercih etsen iyi olur.

Çok sağol abi, fakat tasarımı hep aynı bunların sanırım camlı falan yok değilmi.Anakartın gözükçeği şekilde,çünkü nzxt su soğutma alıcam beni benden alıyorda o cam rbg’si abi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı