Mini-ITX Oyuncu Bilgisayarı

SilverStone kasaları Teknobiyotik ve Eksen de bulabilirsin. Ben küp sevmem mesela GD06 hoşuma gider ama güç kaynaksızdırlar.
TeknoBiyotik: Kasa - PC Bileşenleri
Tower Kasa Ürün Kategorileri

TeknoBiyotik: SilverStone Grandia Serisi GD06B HTPC Siyah Kasa - Kasa - PC Bileşenleri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TeknoBiyotik: SilverStone Grandia Serisi GD08B E-ATX Anakart Uyumlu, HTPC Siyah Kasa - Kasa - PC Bileşenleri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burak kardeşim beni üzmekten çok sevindirdin. 3 aya bizim arkadaş o parayı anca toplar, şuan sadece 400 lirası var. IQRI, sana da teşekkürler, ancak ne kadar güzel olurlarsa olsun bizleri idare etmez.

PSU yoksa kasada bir de ona para vermek istemiyor arkadaş. Bu arada parayı tam toparlayınca tekrar ileti atacağım konuya, güncellememizi istediğiniz parçalar olur belki :) Ayrıca parçalar tekrar elimize geçince fotoğraflarla montajını koyarız belki :)

Bu arada SSD ve kasayı Amazondan, diğer parçaları Vatan’dan alacağız, bizim grupta gaming laptop almaya karşı olan tek arkadaş bu olduğu için, masaüstü kafasıyla LAN party masaüstüsü topladık işte sayenizde. GE60 20E alırdı monitör artı oyuncu klavyesi+mouse setine ama, ikna edemedik :)

Desteğiniz için çok teşekkürler, iyi günler :) Not: SDD 120’lik olacak, yukardaki Kingston nasıl, ona da bir şey söylerseniz sevinirim, SSD’den anlamıyorum çünkü super raid sata 2 3 filan onları biliyoruz sadece :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Burak kardeşim beni üzmekten çok sevindirdin. 3 aya bizim arkadaş o parayı anca toplar, şuan sadece 400 lirası var. IQRI, sana da teşekkürler, ancak ne kadar güzel olurlarsa olsun bizleri idare etmez.

PSU yoksa kasada bir de ona para vermek istemiyor arkadaş. Bu arada parayı tam toparlayınca tekrar ileti atacağım konuya, güncellememizi istediğiniz parçalar olur belki :) Ayrıca parçalar tekrar elimize geçince fotoğraflarla montajını koyarız belki :)

Bu arada SSD ve kasayı Amazondan, diğer parçaları Vatan’dan alacağız, bizim grupta gaming laptop almaya karşı olan tek arkadaş bu olduğu için, masaüstü kafasıyla LAN party masaüstüsü topladık işte sayenizde. GE60 20E alırdı monitör artı oyuncu klavyesi+mouse setine ama, ikna edemedik :)

Desteğiniz için çok teşekkürler, iyi günler :) Not: SDD 120’lik olacak, yukardaki Kingston nasıl, ona da bir şey söylerseniz sevinirim, SSD’den anlamıyorum çünkü super raid sata 2 3 filan onları biliyoruz sadece :)

Merhaba,

kasa olarak Cooler master Elite 120 gaming kasa alabilirsiniz. 780 lightning dahil birçok üst seviye ekran kartı takılabiliyor.

Cooler Master: Elite 120 Advanced

Türkiyede Gold bilgisayarda 59 usd+ kdv satıştaCooler Master Elite 120 Advanced Mini-ITX RC-120A-KKN1 - Gold.com.tr

@Sweetdreams1907 tebrikler 2 yıllık konuyu hortlattın :) Ama buna benzer bir güncel konu oluşturmak lazım. Bence ev kullanıcıları için artık itx sistemler daha çok yaygınlaşacak. Benim de bir sonraki sistemim kesinlikle itx olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı