Mini klavye önerisi

slmnblvck

Hectopat
Makaleler
1
Benim psikolojik olarak bir sorunum var. Mesela kücük telefonda daha hızlı bir şekilde oyun oynarim ama ekran büyüdkce refleksim azalir. Yani oyuna hakim olamıyorum. Şimdi gelelim asıl konuya. PC oyunlari içinde bu gecerli bir durum ve yeni elimde tam oturacak klavye arıyorum. Bu ikisi arasında kaldim. Ikisini de alamadıgım için bu konuyu acma mecburiyyetinde kaldım. Şu anki klavyem G610 Logitech ve cok büyük geliyor bana. Benim ne tarz bir sorunumun oldugunu burada anlayan olur elbet. Böyle kücük klavye ve aslında Tuşları küçük olan klavye tavsiyeleriniz olursa ona da bakabilirim.

.

.

Son düzenleme:
Kargo parasiyla 1-2 dolar asiyorlar ama kaliteli klavyelerdir.

Klavyenin kargo parasi klavyeden daha fazla. Acaba fark ettiniz mi bilmiyorum ama.

Türkiye'de yaşamıyorum. Şu an GK61 ile RK 61 farkına bakıyorum. Mesela bunlar normal klavyenin Num Lock tuşları olmayan klavyeler gibi gözüküyor. G610 klavyesinin tuşları aşırı büyük geliyor bana. Şu an küçük boy klavyemi aramalıyım yoksa tuşları daha küçük olanımı orada bir takıldım ben.

Türkiye'de yaşamıyorum. Şu an GK61 ile RK 61 farkına bakıyorum. Mesela bunlar normal klavyenin Num Lock tuşları olmayan klavyeler gibi gözüküyor. G610 klavyesinin tuşları aşırı büyük geliyor bana. Şu an küçük boy klavye mi aramalıyım yoksa tuşları daha küçük olanı mı orada bir takıldım ben.
Kucuk boy klavyede tuslarda kucuk geliyor. Sizin karariniza kalmis aslinda.

Geri
Yukarı