Mini Tower Kasaya Sapphire R7 250 ve Asus M5A78L-M LX3 Sığar mı ?

Roherty

Hectopat
Daha fazla  
Sosyaldaşlarım ve moderatör arkadaşlara sorum bu arkadaşlar. Elimde R7 250 ekran kartım var. Bütçem fazla olmadığından 1000TL'ye ekteki resimdeki parçaları almayı düşündüm. Daha sonra param olursa ekran kartı eklerim dedim. Bu Mini ATX kasalara resimdeki bileşenlerin hepsi ve R7 250 ekran kartı (3.5 inç HDD, anakart, işlemci ve diğerleri.) sığar mı ? Herhangi bir sorun olur mu ? Sorum acil ve günceldir.

Ekran Alıntısı.PNG

Güncel

Sosyaldaşlarım ve moderatör arkadaşlara sorum bu arkadaşlar. Elimde R7 250 ekran kartım var. Bütçem fazla olmadığından 1000TL'ye ekteki resimdeki parçaları almayı düşündüm. Daha sonra param olursa ekran kartı eklerim dedim. Bu Mini ATX kasalara resimdeki bileşenlerin hepsi ve R7 250 ekran kartı (3.5 inç HDD, anakart, işlemci ve diğerleri.) sığar mı ? Herhangi bir sorun olur mu ? Sorum acil ve günceldir.

Eki Görüntüle 181568

Güncel
Sistem sığar. Bence ya APU topla ya da x4 860k' lı sistem topla.

Evet daha iyi ve güncel olur.

Şimdi X4 860K ve R7 370 sistem kurayım dedim 1400TL'ye kuruldu (Monitör hariç elimde 19 inç monitör var onu kullanırım.) Performansına baktım Youtube'dan gayet tatmin edici geldi. Bütçe bulabilirsem böyle yaparım heralde. Fakat X4 860K , FX 6300'den önce mi çıktı sonra mı ? Neden X4 olunca güncel oluyor ?

Tek çekirdek performansı daha iyi, güncel bir sistem isterseniz Pentium G4400 ve H110M-Pro anakart ve DDR 4 RAM kullanıp ileride İ5 6402P takabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı