FX 8350 ve Wraith soğutucu mini tower kasaya sığar mı?

Anakart uyumsuz değil, en güncel BIOS güncellemesi ile 125W işlemciler kullanılabiliyor ancak almayın. Çipseti gerçekten eski, UEFI desteği bile yok, PCI-E 3.0 desteği yok. 970 serisine bakın, hatta elinizdeki anakartı da satıp Ryzen 5'e geçin.

Anakart uyumsuz değil, en güncel BIOS güncellemesi ile 125W işlemciler kullanılabiliyor ancak almayın. Çipseti gerçekten eski, UEFI desteği bile yok, PCI-E 3.0 desteği yok. 970 serisine bakın, hatta elinizdeki anakartı da satıp Ryzen 5'e geçin.
Bütçem kısıtlı nasıl yapiliyor bu is yeni anakart almayayim birde asusun sitesinde M5A78L-M LX3 | Motherboards | ASUS Global destekleyen işlemciler var fakat 8350 yok ?

Son düzenleme:

Nasıl uyumlu hocam? Şuan M5A78 lm-lx3 kullanıyorum. İşlemci güç beslemesi 4 pin.

Şimdi bir daha kontrol ettim, dediğiniz gibi 95W imiş. Böyle bir şey vardı ama tam olarak hatırlamıyorum. Bu anakartla ilgili değil sanırım.

Arkadaşım kimsenin kafasını karıştırmayın lütfen daha öncede başıma geldi eğer bilmiyorsanız/ emin değilseniz cevap vermeyin.O anakart işlemciye uyumsuz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı