Minidump analiz etme

İşin sonunda kendi bildiğini yapmayı düşünüyorsan buraya konu açma amacın nedir? Programa girip disk için Firmware güncellemesi var mı diye kontrol etmek bu kadar zor iş mi ki bunun yerine saatlerdir araştırma yapıyorsun onu da anlamadım. Neyse, kendi bildiğine göre devam edebilirsin. BIOS güncelse bir daha mavi ekran almazsın diye umut ediyorum. Konuyu çözüldü olarak işaretleyip kapatabilirsin.

İşin sonunda kendi bildiğini yapmayı düşünüyorsan buraya konu açma amacın nedir? Programa girip disk için Firmware güncellemesi var mı diye kontrol etmek bu kadar zor iş mi ki bunun yerine saatlerdir araştırma yapıyorsun onu da anlamadım. Neyse, kendi bildiğine göre devam edebilirsin. BIOS güncelse bir daha mavi ekran almazsın diye umut ediyorum. Konuyu çözüldü olarak işaretleyip kapatabilirsin.

Dostum yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Sormam gereken bir soruydu, zaten senin tecrübenle azalttım sorunumu. Belli ki bilmiyorum, anlamıyorum. Sıkıldıysan yardım etmezsin. BIOS'u zaten güncelledim. Nereden bakacağımı bilmiyorum attığın sürücünün güncelliğine. Olmadı garantiye vereceğim.

Ustam dediğini yaptım. Birkaç gün sonra cevap veririm teşekkürler.

Bugün tekrar aldım.
Dump dosyası bulunmuyordu.

Kod:
MEMORY_MANAGEMENT (1a)
    # Any other values for parameter 1 must be individually examined.
Belleklerinizi test edin:

Geri
Yukarı