Minimal ADB and Fastboot

Minimal ADB and Fastboot v1.4.3

Makaleler
15
KojiroHyuga04, yeni bir yazılım ekledi:

Minimal ADB and Fastboot - Tüm Android SDK paketlerini yükleyebileceğiniz temel yazılım!

Bu yazılım Android SDK yüklemek için kullanılabilir.

Ancak genelde ROM veya Recovery yüklemek için kullanılıyor.

Direkt olarak indirip .exe dosyasından çalıştırabilirsiniz. Kurulumu oldukça kolaydır.

Daha fazla bilgi...

ADB ve Fastboot arayüzünü yabancı sitelerden indirmek yerine doğrudan Google'ın SDK Platform Tools adresinden indirmek daha doğru olur diye düşünüyorum. Orijinal kaynak burası.

Hocam hakikisi bu diyerekten ekleyebilirim foruma.

Ne de olsa Sosyal Tayfı rütbesi verilince yazılım ekleme hakkınız oluyor.

Genelde bu program kullanıldığı için ekleyeyim istedim.
Ama moderasyona özellikle soracağım orijinalini ayrı eklemeyi.

ADB ve Fastboot arayüzünü yabancı sitelerden indirmek yerine doğrudan Google'ın SDK Platform Tools adresinden indirmek daha doğru olur diye düşünüyorum. Orijinal kaynak burası.

Hocam hakikisi bu diyerekten ekleyebilirim foruma.

Ne de olsa Sosyal Tayfı rütbesi verilince yazılım ekleme hakkınız oluyor.

Genelde bu program kullanıldığı için ekleyeyim istedim.
Ama moderasyona özellikle soracağım orijinalini ayrı eklemeyi.
Google linkiyle bunun ne farkı var?

Google linkiyle bunun ne farkı var?
Yüklediğim link bir bağımsız geliştirici tarafından geliştirilen bir programa ait. Genelde ROM veya Recovery yüklerken bu yazılımı kullanıyorlar.

Google linki ise SDK kütüphanesinin resmi olan Google'a ait. O da yarın buraya eklenecektir.

Yüklediğim link bir bağımsız geliştirici tarafından geliştirilen bir programa ait. Genelde ROM veya Recovery yüklerken bu yazılımı kullanıyorlar.

Google linki ise SDK kütüphanesinin resmi olan Google'a ait. O da yarın buraya eklenecektir.
Galiba önceden bunu yüklemek için komple Android Studio falan indirmek lazımmış. Onun yerine bu programı yapmışlar ama artık Google direk bunu resmi olarak yayınlıyor komple Android Studio'yu indirmeye gerek kalmadan. Öyle mi?

Galiba önceden bunu yüklemek için komple Android Studio falan indirmek lazımmış. Onun yerine bu programı yapmışlar ama artık Google direk bunu resmi olarak yayınlıyor komple Android Studio'yu indirmeye gerek kalmadan. Öyle mi?
Bu konuyu @Plyra hocama sorunuz. Ben resmi SDK kütüphanesini çok kullanmadım. Telefonuma ROM atarken bu eklediğim yazılımı kullanmıştım.

Geri
Yukarı