Minimal logo nasıl tasarlanır?

İnternetten logosunu yapacağınız şeyin fotoğrafını bulabilirsiniz örneğin: Geyik, baykuş, kedi ilk zamanlar çok kötü olacak ve çok kafanız karışacak zorlanacaksınız ama sonra işi kapacaksınız bana da aynısı oldu.

İnternetten logosunu yapacağınız şeyin fotoğrafını bulabilirsiniz örneğin: Geyik, baykuş, kedi ilk zamanlar çok kötü olacak ve çok kafanız karışacak zorlanacaksınız ama sonra işi kapacaksınız bana da aynısı oldu.

Hocam gerçekten çok kötü oluyor. Gelişmek için kaynak önerebilir misiniz?

Pratik yaparak çok kötüden çok çok iyiye evrilebilirsin. Denemeyi bırakma. Her seferinde daha iyisini yaptığını fark edince daha da hevesleneceksin merak etme. Kendini geliştireceksen en iyi kaynak sensin :) Kafandan hayali firmalar oluştur. @Kalradya Hükümdarı 'in dediği gibi internetten fotoğraf bulup üzerinden geçebilirsin. Fazla detaya inmene gerek yok. Sadece hatlarını çizsen bile senin için logo olacaktır. Detayı ne kadar aza indirirsen o kadar minimal bir çalışma ortaya çıkarırsın. Tek yapman gereken denemek. Sen de çiz bir şeyler. Onların üzerinden geç. Hem elin çizime alışır, hem de programda çizmeye alışırsın. Ünlü markaların logolarını yeniden tasarla. Çiçeğe böceğe logo tasarla. Bir sürü seçeneğin var. Başarılar dilerim. Her şey sende bitiyor...

Pratik yaparak çok kötüden çok çok iyiye evrilebilirsin. Denemeyi bırakma. Her seferinde daha iyisini yaptığını fark edince daha da hevesleneceksin merak etme. Kendini geliştireceksen en iyi kaynak sensin :) kafandan hayali firmalar oluştur. @Kalradya Hükümdarı'in dediği gibi internetten fotoğraf bulup üzerinden geçebilirsin. Fazla detaya inmene gerek yok. Sadece hatlarını çizsen bile senin için logo olacaktır. Detayı ne kadar aza indirirsen o kadar minimal bir çalışma ortaya çıkarırsın. Tek yapman gereken denemek. Sen de çiz bir şeyler. Onların üzerinden geç. Hem elin çizime alışır, hem de programda çizmeye alışırsın. Ünlü markaların logolarını yeniden tasarla. Çiçeğe böceğe logo tasarla. Bir sürü seçeneğin var. Başarılar dilerim. Her şey sende bitiyor...

Kesinlikle haklısınız ben ilk yapışımda öfkelenip vazgeçmiştim şimdi eğlencesine yapıyorum hem elim için geliştirme oluyor @JETTİN ULTİSİ hocam sizde kafanıza takmayın internetten yavaş yavaş öğrenirsiniz hatta ileride insanlara para karşılığı bile yapabilirsiniz gereken tek şey sağlam bir bilgisayar.

Geri
Yukarı