Minimal logo tasarımım nasıl olmuş?

Bu arkadaşı eleştirdiğim gibi yerinde eleştiri yaparım. Ben de sana hatırlarsan zamanında NFT çalışmamı göstermiştim. Beğenmiştin hatırlıyor musun? Sert eleştiri heves kırar. Arkadaş belli ki yolun başında. Yapıcı eleştiriler yapalım.

Normalde yapıcı şekilde eleştiririm. Ama konu sahibi aynı logoyu 1-2 px değiştirerek sürekli yeni konu açtığı için sert eleştiri yaptım.

Son düzenleme:
Peki ben sana soruyorum. Tavşan ile video izleme platformunu nasıl ilişkilendirebildin?
Ayrıca tender vagon gibi bir anlama gelmekte. Kusura bakma ama logon amatörce, çizim hatların eğri büğrü. Elbette yıkıcı eleştiriler yerine yapıcı eleştiriler yapmalıyız, ama sen kendini geliştirmiyorsun ne yazık ki. Aynı hatlara sahip hayvan resimlerini paylaşıp duruyorsun. Azıcık illüstrasyon öğren, Photoshop araçlarını kullanmayı bil. Azıcık kendini geliştir öyle konu aç, günde elli kere aynı görseller ile konu açıp "logo"larını göstermene gerek yok.

Alkışlıyorum. Eleştiri dediğin böyle olur. Berbat deyip geçmek yıkıcı eleştiridir. Bu en azından daha bilinçlendirici. Böyle eleştirilere açız resmen.

Normalde yapıcı şekilde eleştiririm. Ama konu sahibi aynı logoyu 1-2 px değiştirerek sürekli paylaştığı için sert eleştiri yaptım.

Ben ilk kez gördüm. Hatırlarsın bu benim NFT çalışmam. Zaten bakınca hatırlayacaksın.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-11-17 at 14.01.47.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-17 at 14.01.47.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 28
Tavşan ile video izleme logosu arasında illaki bir bağıntı mı olması lazım? Bu ne saçma bir düşünce çıkın şu sığ düşüncenizden artık. Ayrıca beğenmiyorsan bakmazsın konuma. Burada herkes linç ile eleştiri arasındaki farkı bilmiyor önce bir kendinize bakın.
Tamam.

Hocam bunlara günlerdir bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlayana saz anlamayana davul zurna az demişler boş ver.

Üstteki arkadaşın dediği gibi Illustrator kullanmayı öğren. Ezbere çalışmak yerine araçlarını kurcala çok iyi araçlar var Illustrator'de. Ben mesela çizim tableti kullanıyorum. Üstteki çalışmamı o şekilde yaptım. Kendini geliştirdikçe alacağın zevk artacak.

Geri
Yukarı