Mining GPU eski haline getirme

cgnsrok1

Hectopat
Yaklaşık 2-3 ay önce mining yapılmış bir ekran kartı aldım kartta hiçbir sıkıntı yok kullanış vs. atik patcher ile devam ediyor fakat bazı programlar atikmdag.sys yazılımını virüs olarak algılayıp blokluyor /ekran kartını sıfır haline getirmek için ne yapmam LAZIM_ YARDIMCI olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının BIOS sürümü değiştirilmiş ise BIOS sürümünü orijinal haline getirebilirsin.

Nasıl yapılacağı hakkında bilgi verebilir misin? Hiçbir bilgim yok çünkü bu konu hakkında başka başlıkların altında da görmüştüm BIOS'u eski haline getirme ile ilgili şeyleri fakat hiçbiri işe yarar sonuç vermedi.

@cgnsrok1
Ekran kartınızın tam modelini öğrenmeniz lazım. GPU-Z kullanabilirsiniz. Tam modeli öğrendikten sonra orijinal BIOS yüklerseniz sorun çözülür.
Not: Riskli bir işlem. Ekran kartınıza veda etmek zorunda kalabilirsiniz.

@cgnsrok1
Ekran kartınızın tam modelini öğrenmeniz lazım. GPU-Z kullanabilirsiniz. Tam modeli öğrendikten sonra orijinal BIOS yüklerseniz sorun çözülür.
Not: Riskli bir işlem. Ekran kartınıza veda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Dün bunu yanıtı yazdığınız zaman BIOS işlemlerini yapmaya çalışıyordum ve sıkıntı çıkarmadan oldu. Sıfır BIOS yüklemeden çözüm yolu maalesef benim bildiğim yok.

Geri
Yukarı