RX 580 karta mining yapılmış olabilir

aa12

Hectopat
Makaleler
1
RX 580 kullanıyorum! Memnun değilim! Mavi ekran yiyorum, ekranım gidiyor, kart ısınıyor. Hız aşırtma yapılmış galiba.

Yeni kart alabilirsin diyecekler var, biliyorum. Onlara da cevabım: Maalesef!

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu keşke daha iyi açıklasanız.
  • Mavi ekran için minidump dosyalarını paylaşın.
  • Ekran gitmesi(siyah ekran) için DDU ile sürücüyü kaldırıp 20.9.1 kurun.
  • Kart bosta ve yukte kaç derece?
  • Mining yapmadıysanız ve kart sıfır ise mining soz konusu olamaz. Olsa olsa virus olabilir. Siz gene Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptırın.
  • Bazı modeller fabrika çıkışlı olarak OC edlimiş oluyorlar.

Ben temiz RX 470 satıyorum ama akıllılar var bizim ülkede o paraya o alınır mı diye gidip daha iyisini alırım mantığıyla daha iyisini alıyor ama adam cahil ki mining yapıldığını bilmiyor.

O kartla mining yapacak arkadaş varsa :D dostum kartın arızalı olabilir güvenilir biyere götür tak yapsınlar.
Ve AMD almayın çok kötü NVIDIA GTX alın abım bea.
Profil fotoğrafından önerisi dikkate alınmayacak birisi olduğunu farketmiştim de böyle büyük bir genelleme yapacağını hiç düşünememiştim. Giriş seviyesi kartlarda RX 5500XT, GTX 1650 SUPER'dan hem daha ucuz, hem daha güçlü. Herhangi bir benchmark programına bakabilirsin. Asus ROG gibi sağlam bir model alırsan da ısınma problemi olmaz.

O kartla mining yapacak arkadaş varsa :D dostum kartın arızalı olabilir güvenilir biyere götür tak yapsınlar.
Ve AMD almayın çok kötü NVIDIA GTX alın abım bea.

Sayende, bugün de gözlerim kanadı teşekkürler.

Geri
Yukarı