Mining için ekran kartı önerisi

Arkadaşlar kavgaya gerek yok. Mining yapma kararını vermiştim zaten zarar, kar bunlar ticarette var. Kartta bozulabilir. ETH bir günde de çakılabilir. Hiçbir şeyin garantisi yok. Burada herkes kendine göre avantajlı olan fikirleri, önerileri paylaşabilir ki forumun amacı bu zaten. Kimse yatırım tavsiyesi veremez çünkü kimse önceden bilemez, tahmin edebilir. Herhangi bir sıkıntı yok herkes birbirine saygı çerçevesinde soru sorabilir muhabbet edebilir, fikir beyan edebilir. Bunlar güzel şeyler. Belkide hem eth alıp kenara atacağım hemde mining yapacağım. Yani bunlar kişisel tercihler. Az yakan elektrik faturasında çok uçuk sayılar görmemek için kartın az güç tüketmesi önemliydi. Arkadaşta bilgisi dahilinde paylaştı. 2060 super düşünüyordum, 3bin fazla vermeye değmeyeceğine bende kanaat getirdim satın aldım. Teşekkür ederim. Herkes birbirinden bir şeyler öğrenebilir arkadaşlar bunda sıkıntı yok.
Hayırlı olsun hocam. Umarım hep birlikte kazançlarımız artar. Bir kart alınacaksa en doğru kartı aldık. Bende 2. rigin alt takımını tamamlarsam yavaştan alma niyetim var 12liklerden.

Hayırlı olsun hocam. Umarım hep birlikte kazançlarımız artar. Bir kart alınacaksa en doğru kartı aldık. Bende 2. rigin alt takımını tamamlarsam yavaştan alma niyetim var 12liklerden.
Riser almadım kasada 2.pci express var diye ama almak mantıklı olacaktır sanırım ısınma yapar iki kart. Neyse gelsin de riser kolay iş. 12 likleri aynen para buldukça kenara atmak lazım:) Şimdilik bana yeter.
Kart geldi fakat 125 w güç tüketiyor, Power limiti %67 nin altına çekemiyorum afterburner izin vermiyor ve MHS 34-35 civarında. Kullandığınız oc ayarı var mı?

Son düzenleme:
Riser almadım kasada 2.pci express var diye ama almak mantıklı olacaktır sanırım ısınma yapar iki kart. Neyse gelsin de riser kolay iş. 12 likleri aynen para buldukça kenara atmak lazım:) Şimdilik bana yeter.

Kart geldi fakat 125 w güç tüketiyor, Power limiti %67 nin altına çekemiyorum afterburner izin vermiyor ve MHS 34-35 civarında. Kullandığınız oc ayarı var mı?

Curveden tüm çekirdekleri 1250 ye denk gelecek şekilde yap.
Memory 1225 ver
Power limit 67 de kalsın.
Fan nabza göre şerbet.

Yeni konular

Geri
Yukarı