Mining için ekran kartı önerisi

firrisn

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartlarını 2. el alacağım en fazla 2-3 bin lira verebilirim. En başta 2 tane alacağım ilerleyerek 4-6 adete kadar yükselteceğim elektrik faturası fazla gelmesin, 2 adet ile ayda 1000 TL kazması yeter.

RX 500 serisi ya da GTX 1060-1070 düşünüyorum.

Ekran kartlarını 2. el alacağım en fazla 2-3 bin lira verebilirim. En başta 2 tane alacağım ilerleyerek 4-6 adete kadar yükselteceğim elektrik faturası fazla gelmesin, 2 adet ile ayda 1000 TL kazması yeter.

Hocam kaariniz olmaz ama 480 mining Edition veya RX 570 8 GB gibi kartlara bakin.

Hocam şu videolari izlemenizi tavsiye etmekteyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mining bitti. Kâr yok artık. Herkes riglerini bozuyor yani cebinden elektrik ödemek istiyorsan yapabilirsin. Coin satın al crypto birikimi yapmak istiyorsan. 2 4 6 diye gidemez tam tersi 2 ay sonra kartını satar elektrik parasını ödemiş olursun karta verdiğin para da zarar yazar.

Mining bitti. Kâr yok artık. Herkes riglerini bozuyor yani cebinden elektrik ödemek istiyorsan yapabilirsin. Coin satın al crypto birikimi yapmak istiyorsan. 2 4 6 diye gidemez tam tersi 2 ay sonra kartını satar elektrik parasını ödemiş olursun karta verdiğin para da zarar yazar.
Mining sınırlı sayıda olduğundan arz talep dengesine göre fiaytı değişmiyor mu? Herkes riglerini bozuyorsa o zaman yakın zamanda fiyatı artacak demektir.

Mining işi kar getirmez eskisi gibi. Elektrik maliyeti arttı. 4800 dolarlarda gecen Ethereum 1800 dolarlara düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı