Mining için termal macun önerisi

berkealb

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçe sınırım yok piyasadaki en kaliteli termal macunu arıyorum malum önümüz yaz ayı ekran kartları şimdiden ısınıyor iyi bir termal macun önerilerini bekliyorum bu arada yaklaşık 7-8 ekran kartına uygulayacağım.
Şu an kullanmakta olduğum ürün Arctic MX-4 2020 termal macun 4 gr 8.5W/mK ve çok memnun değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bütçe sınırım yok piyasadaki en kaliteli termal macunu arıyorum malum önümüz yaz ayı ekran kartları şimdiden ısınıyor iyi bir termal macun önerilerini bekliyorum bu arada yaklaşık 7-8 ekran kartına uygulayacağım.
Şu an kullanmakta olduğum ürün Arctic MX-4 2020 termal macun 4 gr 8.5W/mK ve çok memnun değilim.

Kryonaut Extreme en iyi termal macundur ona bakabilirsiniz.
Biraz daha alt segmenti:

Ben dün Arctic MX-5 macun aldım 12W olmasına rağmen MX-4'e yakın performans gösteriyor deniliyor bilmiyorum. Bugün deneyeceğim ekran kartında aksilik olmazsa. Kafama takıldı seni kullandığın MX-4 sahte olabilir mi? Ağzı kilitli poşet ambalajda ve 2019 editionsa sahte olduğu söyleniyor. Ayrıca başta belirttiğim gibi termal pad değişimi belki de senin ihtiyacın.

Geri
Yukarı