Mining için Zotac RTX 3060 Twin Edge kartlar kullanılır mı?

Hocam ben de baktım şimdi de LHR yada V2 yazmıyor. Biraz zor ama LHR değilse kacmaz.
Yazmasına gerek yok, sıfır lhr olmayan kart bulmak imkansız artık.
Aynen zaten uzun zamandır LHR bütün kartlar, sıfır cok zor ama yine de yazmadığı için yaniltmak da istemedim.
@KeReM BeY neye gülüyorsun acaba, bildiğin bir şey varsa yaz da öğrensin insanlar. Yoksa boş yapma.

Son düzenleme:
Galax kartlara göre 5 6 derece daha sıcak çalışıyor bunlar. 36 MHS verir, 110 watt çeker. Alınır mı bilemem, piyasa çok uçuk çünkü.
Hocam ben de baktım şimdi de LHR yada V2 yazmıyor. Biraz zor ama LHR değilse kacmaz.

Aynen zaten uzun zamandır LHR bütün kartlar, sıfır cok zor ama yine de yazmadığı için yaniltmak da istemedim.
@KeReM BeY neye gülüyorsun acaba, bildiğin bir şey varsa yaz da öğrensin insanlar. Yoksa boş yapma.
Güldüğü şey lhr kart olduğu için düşük gelir elde edersiniz dedikten sonra günde 15 dolar bırakır demeniz.

Galax kartlara göre 5 6 derece daha sıcak çalışıyor bunlar. 36 MHS verir, 110 watt çeker. Alınır mı bilemem, piyasa çok uçuk çünkü.

Güldüğü şey lhr kart olduğu için düşük gelir elde edersiniz dedikten sonra günde 15 dolar bırakır demeniz.
Olabilir yani ben LHR olduğunu belirtip LHR olmayan kartın getirisini hesaplayıp yazdim dalginlikla belki. Biliyorsa doğrusunu yazsın yoksa bos boş sinir bozmaya gerek yok. LHR oldukları için 11 dolar civarı bir getirisi olur ama piyasa malum fiyatlar uçtu ama dolar da uçtu. Bu haliyle bile bir seneye parasını çıkarıyor neredeyse. Tabi kimseye yatirim tavsiyesi vermiyorum kendi fikrim.

Yeni konular

Geri
Yukarı