Mining nedir?

18 yaş altı mining yapabilir mi? Yaşım daha bu iş için çok erken gibi hissediyorum (14) fakat o kadar çok duyuyorum ki merak ettim doğrusu. Buna cevap verirseniz ve cevabınınz hayır ise alttakilere cevap vermenize gerek yok.

Mining nasıl yapılır?

Mining için program gerekir mi?

Mining'den kazandığım parayı inanal karta kaynak kitap ve oyun almak için aktarabilir miyim?

Mining'in ekran kartı ömrünü kısalttığı doğru mu?

RTX 2070 ile mining yapılır mı?
1. YouTube'da videolar mevcut, anlatmak uzun sürer.

2. Evet, gereken programı indirdikten sonra server ve cüzdanınızı ayarladıktan sonra başka bir şey kalmıyor.

3- İninal Karta sadece başka hesaptan havale ile atabilirsiniz, İninal-Papara gibi kartlara aktarmak yasaklandı.

4- Hayır.

5- Çok rahat yapılır.
Öncelikle mining haram.
İninale yatırabilirsiniz.
Mining için en az 6 GB önbellekli bir ekran kartı gerekiyor.
Allah aşkına geç şu konuları ya, mining harammış :D.

1. YouTube'da videolar mevcut, anlatmak uzun sürer.

2. evet, gereken programı indirdikten sonra server ve cüzdanınızı ayarladıktan sonra başka bir şey kalmıyor.

3- ininal Kart'a sadece başka hesaptan havale ile atabilirsiniz, ininal-Papara gibi kartlara aktarmak yasaklandı.

4- hayır.

5- çok rahat yapılır.

Allah aşkına geç şu konuları ya, mining harammış :D.

Helalmi yani? Resmen şans oyunu yani kumar. Düşeceği ve artacağı belli değil düpedüz kumar.

Helal mi yani? Resmen şans oyunu yani kumar. Düşeceği ve artacağı belli değil düpedüz kumar.
Sana altın neye göre düşüyor artıyor desem söyleyebilir misin? Hayır tabii ki. O zaman altın da haram. Nokta.

O kartla yapacağın kazancın 3/1.5~ kadarı elektrik faturasına gitmiş oluyor ve elektrik faturasını yaşın itibariyle ödemediğinden yetişkinlerin öder, açıklama yapsan bile 1 ay sonunda yapmayı bırakırsın gibi çünkü tek kartla bir anlamı yok.

O kartla yapacağın kazancın 3/1.5~ kadarı elektrik faturasına gitmiş oluyor ve elektrik faturasını yaşın itibariyle ödemediğinden yetişkinlerin öder, açıklama yapsan bile 1 ay sonunda yapmayı bırakırsın gibi çünkü tek kartla bir anlamı yok.
Rica ediyorum bilginiz olmadan yorum yapmayın.

2070'in ortalama kazancı 2.90 dolar günlük, 0.30'u elektriğe gidiyor. 1 kartla bal gibi mining yapılır.

5500XT ile aylık 400-500 TL kazanıyorum ve sadece 30 TL'si elektriğe gidiyor.

Geri
Yukarı