Mining nedir?

O kartla yapacağın kazancın 3/1.5~ kadarı elektrik faturasına gitmiş oluyor ve elektrik faturasını yaşın itibariyle ödemediğinden yetişkinlerin öder, açıklama yapsan bile 1 ay sonunda yapmayı bırakırsın gibi çünkü tek kartla bir anlamı yok.
Hayır zaten her ay yapma gibi bir amacım yok, sadece God of War, Elden Ring, lgs için birkaç kaynak kitap ve hikaye kitabı için gerekli parayı tamamlayıp bırakmak amacım.

O kartla yapacağın kazancın 3/1.5~ kadarı elektrik faturasına gitmiş oluyor ve elektrik faturasını yaşın itibariyle ödemediğinden yetişkinlerin öder, açıklama yapsan bile 1 ay sonunda yapmayı bırakırsın gibi çünkü tek kartla bir anlamı yok.
Kaynak? 2070 aylık 800-900 lira civarı kâr bırakıyor.

Hocam peki bu üstte belirttiğim ihtiyaçlarımı ve isteklerimi madem ininal karta aktaramıyorum, başka şekilde direkt almamın yolu varmıdır?
Açtığınız Binance hesabı kime ait olacaksa, o kişiye ait bir kredi-banka kartı gerekli. Oradan karta atıp, kendi İninal'inize yollabilirsiniz.

Rica ediyorum bilginiz olmadan yorum yapmayın.

2070'in ortalama kazancı 2.90 dolar günlük, 0.30'u elektriğe gidiyor. 1 kartla bal gibi mining yapılır.

5500XT ile aylık 400-500 TL kazanıyorum ve sadece 30 TL'si elektriğe gidiyor.
Bilerek "~" koydum zaten, konu sahibi umarım yapar da görürüz değerleri.

Babama danışmadan bu mining işinin bana çıkarı yok gibi, yeni bir konu açayım internetten para kazanma ile ilgili bari, çok teşekkürler tüm cevap verenlere.
Tek yapman gereken babanın kimlik bilgilerini kullanarak hesap doğrulamak ve onun banka hesabının bilgilerini girmek. Herhangi bir riski yok. Eğer kabul ederse ayda 800-900 lira getirisi var.

Geri
Yukarı