Mining nedir?

Orda ki değerler ile konu sahibinin değerleri bir tutulmaz hocam. Ayrıca mesajım gayet açıklayıcı "~".
Nasıl tutmaz ya ? Bildiğiniz bir şey varsa söyleyin, biz aydınlanalım. Mining yapıyorum kaç aydır, ilk defa sizden duyuyorum tutmadığını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden? Onun kartının seri üretim 2070 modellerinden ne farkı var? Fark edeceği maksimum 10-20 lira olur.
Model ile alakası yok, sistemin üzerinde CPU, RAM gibi şeyler fark ettirir. Ayrıca arkadaşın tek sistemi anladığım kadarıyla sadece mining için açıp bırakıp gitmez biraz objektif bakın.

Model ile alakası yok, sistemin üzerinde CPU, RAM gibi şeyler fark ettirir. Ayrıca arkadaşın tek sistemi anladığım kadarıyla sadece mining için açıp bırakıp gitmez biraz objektif bakın.
Mining'in CPU ve RAM'le ne alakası var peki? Neden gitmesin? Bende gidiyor. Bence yanlış bilgiye doydu herkes.

CPU, RAM Mh/s'mi fark ettirir ? Bence sizin bilginiz yok hocam.

ETH Mining GPU ile yapılır :D.

CPU, RAM falan etkilediğine dair kanıtınız varsa gösterin, hemen yükseltelim parçaları.

Bilgim yok? anlama yetiniz biraz kısıtlı galiba, arkada bu konu sahibi sadece minining mi yapacak? kazanç elde edicekseniz bu sistem bırakılıp gidilmeli açtığınız çoğu uygulama GPU kullanıyor, GPU ile mining yapıyoruz dediğiniz gibi.

Bilgim yok? anlama yetiniz biraz kısıtlı galiba, arkada bu konu sahibi sadece minining mi yapacak? kazanç elde edicekseniz bu sistem bırakılıp gidilmeli açtığınız çoğu uygulama GPU kullanıyor, GPU ile mining yapıyoruz dediğiniz gibi.
Hayır sistem bırakılıp gidilmemeli ? Mining açıkken Valorant-LoL gibi oyunları da oynayabilirsiniz.

Anlaşılan hiç mining yapmamışsınız. Arkada bir şey açmak %100 GPU yemez. Bilmediğiniz konulara yorum yapmayın.

645654.png

Hayır sistem bırakılıp gidilmemeli ? Mining açıkken Valorant-LoL gibi oyunları da oynayabilirsiniz.

Anlaşılan hiç mining yapmamışsınız. Arkada bir şey açmak %100 GPU yemez. Bilmediğiniz konulara yorum yapmayın.

Eki Görüntüle 1197920
Hocam gittikçe yanlış anlıyorsunuz beni, demek istediğim bu arkadaş mining yapıcak evet kazanç elde edebilir buna da evet neden olmasın. Konu sahibi yaşını da belirtmiş belki aynı oda içerisinde yatıyor, kalkıyor bunları hesaplayarak yazdım. Bilgiye sahibim, anlamıyorsunuz.

Hocam gittikçe yanlış anlıyorsunuz beni, demek istediğim bu arkadaş mining yapıcak evet kazanç elde edebilir buna da evet neden olmasın. Konu sahibi yaşını da belirtmiş belki aynı oda içerisinde yatıyor, kalkıyor bunları hesaplayarak yazdım. Bilgiye sahibim, anlamıyorsunuz.
Yanlış anladığı falan yok, dümdüz bilgisiz bir şekilde insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Dijital madencilik üzerine daha önce 2 mesaj daha atmışsınız, amacınız belli ki milleti trollemek. Ki umarım trolsünüzdür, trollemeyip gerçekten fikriniz bu ise durum vahim.

Geri
Yukarı