Mining sırasında incorrect share hatası

Muun

Picopat
Daha fazla  
Mining yaparken aynı ayarları kullanırken birden bu hatayı vermeye başladı. Daha önce verdiğinde kapat aç yaptığımda düzeliyordu şu an düzelmiyor. İki ekran kartı kullanıyorum 3070 ve 5600XT, hatayı 5600XT'den dolayı veriyor. Memory'i düşürmeme rahmen sorun çözülmedi kaç saat oldu. nasıl çözebilirim acaba?

İnternet bağlantınız ile alakalı bir durum sanırım.

İnternetimde sorun yok kontrol ettim.
Çözümü uğraşarak buldum sonunda birçok kişi bu hatayla karşılıyor çözümü ilk önce miner programını açıyoruz açarken ekran kartı overclock ayarlarını hiç ellemiyoruz açtıktan sonra ilk share geldiğinden itibaren yavaş yavaş ayarlıyoruz ve incorret share hatası almıyoruz.

Son düzenleme:
İnternetimde sorun yok kontrol ettim.
Çözümü uğraşarak buldum sonunda birçok kişi bu hatayla karşılıyor çözümü ilk önce miner programını açıyoruz açarken ekran kartı overclock ayarlarını hiç ellemiyoruz açtıktan sonra ilk share geldiğinden itibaren yavaş yavaş ayarlıyoruz ve incorret share hatası almıyoruz.
O hatanın sebebi başka birinin senden daha az ping ile senin işini elinden alması diye biliyorum.

O hatanın sebebi başka birinin senden daha az ping ile senin işini elinden alması diye biliyorum.
Correct isaretlemek demektir. İncorrect isaretlenmemis demektir. İncorrect share isaretlemmemis paylasim anlamina gelir. Yani ekran kartinin islemi isaretleyememis oldugunu gosterir. Sahsen kendim yasadigim icin soyluyorum, bunun esas sebebi asiri oc veya uv yapmaktir. Ama arkadasin buldugu cozum de baska bir cozum yoludur. Miner'i direkt oc-uv ayarlariyla baslatmamak gerekir. Miner baslatildiktan min 5-10 dk sonra oc-uv ayarlaeini yapmak gerekir.

Correct isaretlemek demektir. İncorrect isaretlenmemis demektir. İncorrect share isaretlemmemis paylasim anlamina gelir. Yani ekran kartinin islemi isaretleyememis oldugunu gosterir. Sahsen kendim yasadigim için soyluyorum, bunun esas sebebi aşırı OC veya UV yapmaktir. Ama arkadasin buldugu cozum de baska bir cozum yoludur. Miner'i direkt OC-UV ayarlariyla baslatmamak gerekir. Miner baslatildiktanmin 5-10 dk sonra OC-UV ayarlaeini yapmak gerekir.

Aynen öyle normalde OC yapıp sonra başlatırdım sorun olmazdı ama dün gece 2-4 saat verim alamadım en son bu yöntem ile hata almadan çalıştırıyorum sorun yaşayanlar için oldukça etkili bir çözüm.

Aynen öyle normalde OC yapıp sonra başlatırdım sorun olmazdı ama dün gece 2-4 saat verim alamadım en son bu yöntem ile hata almadan çalıştırıyorum sorun yaşayanlar için oldukça etkili bir çözüm.
Ben de sorunu aynı şekilde çözüyorum. Phoenix Miner'ı 5 dakika OC olmadan çalışıtırıyorum. Ardından OC yapıyorum. Sıfır incorrect share ile kazım devam ediyor ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı